Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cattani Pasta Bar Veveří

Přehled hodnocení
91% celkově
89% personál
74% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu skvělé domácí těstoviny a to za velice příjemné ceny kolem 100 korun. Každý si vybere buď ze stálé nabídky, spočívající v možnosti kombinace několika druhů těstovin a omáček nebo z denní nabídky, která často nabízí zajímavé kombinace. Prostředí je typické bistro, na oběd či večeři ideální. Na delší večer bych doporučil spíše Cattani na Josefské, kde je interiér příjemnější.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Ideální místo pro rychlejší ale dobrý oběd nebo večeři - velmi milá obsluha a kvalitní těstoviny. Restaurace si na nic nehraje a zákazník dostane za rozumnou cenu chutné jídlo v zajímavém prostředí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zkoušely jsme několikrát těstoviny. Těstoviny jsou chutné a různé omáčky na ně jsou moc dobré, pesto z rukoly a jiné pesta - bazalka a mix mi chutnají. Dezertíky - cheescake také. Rizoto se sýrem ricotta kolegyni také chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Personál byl milý, vstřícný, ochotný. Hezky jsme konverzovali a měli smysl pro humor. Místní pejsci nás také zaujali. Domácí limonády dobré. Těstoviny s pestem byly moc dobré, dobře ochucené. Rizoto s červenou řepou bylo chuťově průměrné, škoda. Dezerty cheescake - nám chutnaly. Prostředí jednoduché, nic ohromujícího, ani pobuřujícího - je to tady uspořádáno v závislosti na daném prostoru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné miesto kam si zájsť kedykoľvek na pravé talianské cestoviny. Je z čoho vyberať a potom to už iba skombinovať so správnou omáčkou a máte fajn ľahké jedlo. Kvalita kávy je skor priemer..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pasta bar catani jsem vybrala pro tradiční posezení s kamarádkami. Prostředí malé, hodící se spíše pro rychlější najezení. Cizrnová polévka se opravdu příliš nepovedla, takřka bez chuti, s kousky nerozmixované tvrdší cizrny. Z těstovin jsme měly plněné ravioly, které si kamarádky pochvalovaly, a špagety pomodoro. Obecně, kdo má rád těstoviny skutečně "al dente", tak zklamán nebude. I přesto bych však uvítala, kdyby si obsluha zeptala, zda host preferuje al dente, nebo prostě uvařené (neplést si samozřejmě s rozvařenými). Co se týče omáčky, doporučila bych méně šetřit na použitých surovinách. Přeci jenom omáčka je omáčka a ne pouze zabarvené těstoviny a za druhé jde o těstoviny, které jsou servírovány jako hlavní chod.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO