Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Pasha Kebab

Jestli někdo někdy sestavil žebříček, který by srovnával kuchyně celého světa, byla by turecká nepochybně mezi prvními. Je lehká, nepříliš kořeněná a velmi rozmanitá. Najdeme zde vše s použitím velkého množství ovoce,zeleniny,masa i plodů moře s mnoha druhy koření a bylinek. Typickou součástí turecké kuchyně je lilek a olivový olej. Jídla jsou velmi zdravá, protože se většinou dusí nebo vaří. Denně pro Vás také pečou domácí turecký chléb /EKMEK/, domácí pitu se sýrem i špenátem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Nachází se na rohu Jungmannovy a Charvátovy ulice, tedy v pěším dosahu nejfrekventovanější části města. Já tam chodím především na polévky - např. tu z červené čočky a pak samozřejmě na kebab. Suroviny vždy čerstvé, připravené po objednání. Navíc velmi ochotný a přátelský personál. Prostě z mého pohledu nejlepší turecké bistro v Praze .
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO