Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pasha Kebab

Rádi bychom Vás seznámili s naší tureckou kuchyní. Jestli někdo někdy sestavil žebříček, který by srovnával kuchyně celého světa, byla by turecká nepochybně mezi prvními. Je lehká, nepříliš kořeněná a velmi rozmanitá. Najdeme zde vše s použitím velkého množství ovoce,zeleniny,masa i plodů moře s mnoha druhy koření a bylinek. Typickou součástí naší kuchyně je lilek a olivový olej. Jídla jsou velmi zdravá, protože se většinou dusí nebo vaří. Denně pro Vás také pečeme domácí turecký chléb /EKMEK/ , domácí pitu se sýrem, se špenátem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Nachází se na rohu Jungmannovy a Charvátovy ulice, tedy v pěším dosahu nejfrekventovanější části města. Já tam chodím především na polévky - např. tu z červené čočky a pak samozřejmě na kebab. Suroviny vždy čerstvé, připravené po objednání. Navíc velmi ochotný a přátelský personál. Prostě z mého pohledu nejlepší turecké bistro v Praze .
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO