Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pasáž Velvet

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
80% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 18x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Prijemne prostredi, vynikajici pivo. Z jidelniho listku si musi vybrat kazdy. Oddelene kuracke a nekuracke prostory. V lete vyborne limonady z cerstveho ovoce..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci navštěvujeme rádi především z důvodu možnosti nekuřáckého prostředí. Jídlo bylo výborné, malinko podražilo a není velký výběr, ale dostačující. Ocenili bychom víc levnějších chuťovek k vínu. Personál ochotný. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době v nekuřácké části v průchodu pasáže Velvet, nová posila do personálu velmi příjemná, tatarák byl taky velmi dobrý, takže se budeme těšin na další návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice milý personál, který se nám po celou dobu velmi věnoval. Jídlo bylo velice dobré. Klidné nekuřácké prostředí i s možností využití dětského koutku pro naše maličké. Rádi se vrátíme
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byl v krátké době dvakrát po sobě a byl jsem mile překvapen. Jídlo je výborné, přes oběd mívají menu, ze kterého jsem neměl problém vybrat. Na posezení s přáteli ideální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při této naši poslední návštěvě jsme byly opět spokojené. Čerstvý vzduch v nekuřáckém prostředí při otevřené zahrádce, pozorný personál neustále vzorně obsluhoval, jídlo výborné od předkrmů až po dezerty, dostatečný výběr dobrého vína. Děkujeme. Přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo bylo chuťově dobré, ale studené. Steak z hovězí roštěné byl pouze ohřátý v mikrovlnce. Jinak obsluha rychlá a vstřícná, prostředí příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsme byly s kolegyní na obědě. Byly jsme spokojeny jak s jídlem tak s obsluhou. Určitě se sem vrátíme na další dobrý oběd. Restauraci bychom dopořučily.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci VELVET jsme byli poprvé a odnesli jsme si velmi pozitivní zkušenost. Vepřová panenka na fazolových luscích byla výborná. Maso bylo připravené naprosto ideálně. Obsluha milá a pozorná. Prostředí venkovní zahrádky bych hodnotil jako průměrné, ale celkový dojem to určitě nezkazilo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO