Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pasáž Velvet

Tato restaurace má bohatou historii a právem se řadí mezi nejstarší restaurační prostory v Pardubicích. Hosté se mohou kochat historickými obrazy z pravých fotografií a pohledů starých Pardubic a vychutnat si výborné polední či minutkové menu. Pokud plánujete třídní sraz, rodinnou oslavu či firemní večírek, salónek je ideální volbou pro různé oslavy nebo srazy. Restaurace taktéž nabízí vlastní bowlingovou dráhu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byl v krátké době dvakrát po sobě a byl jsem mile překvapen. Jídlo je výborné, přes oběd mívají menu, ze kterého jsem neměl problém vybrat. Na posezení s přáteli ideální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při této naši poslední návštěvě jsme byly opět spokojené. Čerstvý vzduch v nekuřáckém prostředí při otevřené zahrádce, pozorný personál neustále vzorně obsluhoval, jídlo výborné od předkrmů až po dezerty, dostatečný výběr dobrého vína. Děkujeme. Přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo bylo chuťově dobré, ale studené. Steak z hovězí roštěné byl pouze ohřátý v mikrovlnce. Jinak obsluha rychlá a vstřícná, prostředí příjemné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO