Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Paroloď

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Rádoby exkluzivní prostředí na překrásném místě s výhledem na řeku a Pastýřskou stěnu. Obsluha poměrně snaživá, ač místy působí amatérsky. Víno ucházející, Plzeň bohužel nakyslá a evidentně hrozně ošetřená. Záchody čisťounké a moderně vybavené. Celkově to působí, jako kdyby majitelce po náročné investici do toalet už nezbyly finance na odpovídající personál.
Restaurace Paroloď
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Při příchodu na vás působí prostředí restaurace velice příjemně a opečovávané. Euforie z dobrého výběru místa pro večeři vás po chvíli přejde. Jako studentovi oboru hotelového managementu mi přišla úroveň připravené tabule, pokud ji tak můžeme nazvat, a servisu nápojů i pokrmů opravdu špatná. Nejednotný inventář jak příborů, tak skla. Obsluha, která nejprve donesla jeden nápoj, který ani neumístila před hosta, nýbrž vedle něj. Na podruhé sice před hosta skleničku a láhev postavila, avšak nalití 1/3 nápoje, jak to má správně být, už neprovedla. Dále servis pokrmů "z ruky do ruky". Nejspíš speciální způsob obsluhy… Platba kartou pouze u pokladny, protože ve vzdálenějších místech nemají signál k terminálu. V dnešní době? Kvalita pokrmů by sama o sobě dostala 3 body z pěti. To jen výčet toho, co jsme s přáteli zažili. Nemluvě o nepříjemné obsluze v cukrárně o patro níže, která i poděkování a pozdrav tlačila až z paty. Tato restaurace by potřebovala oživit, aby znovu získala svůj bývalý věhlas.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Kvalita restaurace dost klesla. Jidlo uz neni jak byvavalo, ale prostredi je stale pekne - vyhled a i prostor celkove. Velky vyber sladkych jidel, v Decine asi patri spise mezi lepsi mista na veceri.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Několikátá návštěva a tentokrát naprosto tragická, zvadlá růže na stole (stůl byl rezervován), vypálená svíčka (takže bez romantiky), vývar s knedlíkem snad z kamene (přítelkyně si posila kalhoty díky nemožnosti ho ukrojit), rajčatová polévka docela dobrá akorát snad s tunou sýra, dvakrát nedodělaný a syrový pstruh (snad nejjednodušší maso na přípravu), který obsluha odnesla kuchaři na dogrilování a ve finále espreso, které muselo být děláno z již jednou použité kávy, zapáchající a latté v podobě kávového mléka, naprosto příšerný večer, bez omluvy. Rozhodně se už nevrátím, v Děčíně a okolí jsou lepší restaurace.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Zoufalý, točili zkaženou Plzeň, kterou všichni vraceli. Lahvová Plzeň došla už kolem sedmé večer a na dotaz proč nešli rychle koupit nový piva, když točenou Plzeň odmítáme, nám bylo personálem řečeno, že mají od majitelky nařízení nejdřív udat tu točenou Plzeň, i když ví, že není v pořádku. Těstoviny byly promíchané s podezřelou světlou omáčkou z které jsem cítila umělou příchuť sýra, přesně takhle chutnají Těstoviny Sýrová omáčka od Vitany, další těstoviny + přepůlená rajčata + trocha kuřecího masa byly prakticky bez chuti, špenátová pizza byla spíš šunková, špenátu málo a víc levné šunky. Přesto jak obyčejná jídla to byla, byla dost předražená. Je to škoda, protože restaurace je moc hezká a na hezkým místě. Jiný stůl si stěžoval, že čekají dlouho na jídlo, nakonec se zjistilo, že jídlo ani personál nezadal, takže kuchař nic nechystal. Prostě vůbec nedoporučuji, sem už nikdy, zkazili nám večer.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace pro 8 osob. V této restauraci jsme se dobře najedli, i obsluha byla milá. Všichni byli spokojeni. Pravidelně zde plánujeme srazy a rozlučky. Určitě můžeme doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má vynikající umístění, nádhera hned u břehu Labe. Obsluha byla velmi milá, je pravda, že jsme museli o něco déle čekat na pití a poté i na jídlo, ale vzhledem k vytíženosti personálu se do dalo čekat. DOPORUČUJI
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do pizzerie Paroloď chodíme s celou rodinou už léta, nikdy nás nezklamala ani obsluha, ani jídlo, ani ceny a prostředí se nám velice líbí. Vždycky se sem rádi vracíme. Děkuji
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO