Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 62 %     hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Paroloď

Italská restaurace nacházející se v blízkosti řeky Labe s výhledem na Pastýřskou stěnu. V restauraci nabízí více než 100 druhů italské pizzy, ryby a mořské plody, steaky, těstoviny, rizota, saláty. K dispozici jsou venkovní terasy. Součástí restaurce je také kavárna a cukrárna. Zde nabízí bohatý výběr zákusků a dortů vlastní výroby. Připraví i sladkosti dle předsav zákazníka. Dle dodhody lze připravit cateringový a párty servis, včetně výzdoby a obsluhy hostů. Z kavárny je překrásný výhled na děčínský zámek. Hosté mohou navšívit hudební klub Škuner, kde si mohou zatančit.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Rádoby exkluzivní prostředí na překrásném místě s výhledem na řeku a Pastýřskou stěnu. Obsluha poměrně snaživá, ač místy působí amatérsky. Víno ucházející, Plzeň bohužel nakyslá a evidentně hrozně ošetřená. Záchody čisťounké a moderně vybavené. Celkově to působí, jako kdyby majitelce po náročné investici do toalet už nezbyly finance na odpovídající personál.
Restaurace Paroloď
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Při příchodu na vás působí prostředí restaurace velice příjemně a opečovávané. Euforie z dobrého výběru místa pro večeři vás po chvíli přejde. Jako studentovi oboru hotelového managementu mi přišla úroveň připravené tabule, pokud ji tak můžeme nazvat, a servisu nápojů i pokrmů opravdu špatná. Nejednotný inventář jak příborů, tak skla. Obsluha, která nejprve donesla jeden nápoj, který ani neumístila před hosta, nýbrž vedle něj. Na podruhé sice před hosta skleničku a láhev postavila, avšak nalití 1/3 nápoje, jak to má správně být, už neprovedla. Dále servis pokrmů "z ruky do ruky". Nejspíš speciální způsob obsluhy… Platba kartou pouze u pokladny, protože ve vzdálenějších místech nemají signál k terminálu. V dnešní době? Kvalita pokrmů by sama o sobě dostala 3 body z pěti. To jen výčet toho, co jsme s přáteli zažili. Nemluvě o nepříjemné obsluze v cukrárně o patro níže, která i poděkování a pozdrav tlačila až z paty. Tato restaurace by potřebovala oživit, aby znovu získala svůj bývalý věhlas.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Kvalita restaurace dost klesla. Jidlo uz neni jak byvavalo, ale prostredi je stale pekne - vyhled a i prostor celkove. Velky vyber sladkych jidel, v Decine asi patri spise mezi lepsi mista na veceri.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO