Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 7x 100 0

Restaurace Parkhotel Morris Nový Bor

Tento Parkhotel je moderní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi sklárny Ajeto, moderní gastronomií, profesionálním personálem, rozsáhlým balneo centrem a solnou inhalační jeskyní. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí, celkově pohodová atmosféra. Jídlo velmi dobré. Po večeři jsme si zašli ještě do wellness, které je součástí hotelu. Doporučujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí uvnitř i okolo restaurace moc pěkne. Jídlo jako vždy velmi chutné a krásně naservirovano. Obsluha je příjemná a na úrovni odpovídající 4* hotelu. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí bylo velmi prijemne, krasne naaranzovany stůl. Personál ochotný a milý, chody přicházely v pravý cas. Odcházeli jsme dobre naladeni. Parkování bez problému.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO