Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Parkhotel Morris Nový Bor

Tento Parkhotel je moderní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi sklárny Ajeto, moderní gastronomií, profesionálním personálem, rozsáhlým balneo centrem a solnou inhalační jeskyní. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí, celkově pohodová atmosféra. Jídlo velmi dobré. Po večeři jsme si zašli ještě do wellness, které je součástí hotelu. Doporučujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí uvnitř i okolo restaurace moc pěkne. Jídlo jako vždy velmi chutné a krásně naservirovano. Obsluha je příjemná a na úrovni odpovídající 4* hotelu. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí bylo velmi prijemne, krasne naaranzovany stůl. Personál ochotný a milý, chody přicházely v pravý cas. Odcházeli jsme dobre naladeni. Parkování bez problému.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO