Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Park Lane Café

Přehled hodnocení
95% celkově
96% personál
89% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Park Lane se pozvolna stává mou nejoblíbenější kavárnou. Tentokrát jsem tu strávila hodinku s přáteli, kteří tu byli poprvé, a byli naprosto unešeni :-) Výborná horká čokoláda, bezchybná obsluha, už teď se těším na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna vhodná pro pozdější snídani. Na výběr z několika snídaňových menu, k pití v ceně džus a káva dle vlastního výběru. Tousty byly vynikající a společně s kávou nás příjemně nastartovali do nového dne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kvalitní káva a dobré zákusky za rozumné ceny.
Kavárna Park Lane Café
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná návštěva příjemného podniku s příjemnou a ochotnou obsluhou a příjemným prostředím. Nic extra úžasného, nic co by se mi nelíbilo (až na řvoucí mimino, za které podnik nemůže). Banánový cheesecake byl vynikající, ale oproti čokoládovému byl podstatně menší. Podnik doporučuju :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
VOŇAVÉ LETNÍ RÁNO, KTERÉ NEUSPĚCHÁTE. Znáte tu písničku, kde se zpívá: "I´am lazy like Sunday morning ..."? - ano, přesně tak, ačkoliv bylo sobotní dopoledne, lenošily jsme u stolečku na zahrádce a rozkošnicky jsme si užívaly snídaňovou pohodu včetně té nejbáječnější předpovědi na světě a moudrých slov k zamyšlení. Džusů mají v PARK LANE na výběr asi dvacet druhů, kávička ve všech podobách Vás sympaticky probudí, ne, že by s Vámi zatřásla, ale nastimuluje Vás k akci a přitom k Vám laskavá a něžná tak, že dostanete chuť ji zopakovat při nejbližší příležitosti. Když ne Vy, tak já určitě - brzy na viděnou v PARK LANE !
Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kavárnu všem vřele doporučuji. Je tam velice příjemné prostředí, klidná zahrádka, personál je milý, rychlý a ochotný a káva i zákusky vynikající. Už se těším na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Park Lane Café navštěvuji často, protože se tam prostě cítím dobře :-) Příjemná hudba, neskutečně milý personál a samozřejmě výborná káva i jídlo. Hlavně tamní snídaně nemají chybu! Kdykoli se mám sejít s někým z přátel, volím tuto kavárnu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná a klidná kavárna u parku. Personál je velmi ochotný a dělá samé lahodné dobroty. Těšíme se na příště. Levní úplně nejsou, ale myslím, že odpovídá kvalitě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této kavárny chodím pravidelně a vždy se sem těším na domácí zákusky, výbornou kávu a celkově přijemné prostředí. Navíc v této době je již otevřená zahrádka ve dvoře.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do kavárny Park Lane se velmi rádi vracíme, protože zde kromě výborné kávy a stálé nabídky domácích dezertů, mají vždy i něco nového. Tentokrát jsem ochutnala borůvkový cheesecake a vřele doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO