Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 30x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Park Lane Café

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavarna se nachazi v blizkosti Luzaneckeho parku a je zde i detsky koutek. Maji tu vybornou kavu, caj, neco maleho k snedku i neco sladkeho. K posezeni s prateli je to prave :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NEJLEPŠÍ SNÍDANĚ V BRNĚ. Do kavárny PARK LANE vždy mířím jako do oázy harmonie. O to víc jsem spěchala tentokrát, když mrzlo, až praštělo. Roztávala jsem a bavila se studiem místní předpovědi počasí, která je pravidelnou součástí aktuální nabídky. Mé snídání ozvláštnilo čtení knihy, inspirované osudy těch, kdo dali vznik proslulé vile Tugendhat. Od kavárny PARK LANE je to totiž jen nějakých deset minut chůze k secesní vile brněnského textilního průmyslníka Alfreda Löw-Beera, otce Grety Tugendhatové. Ta dostala od rodičů jako svatební dar krásný pozemek, na němž vznikla funkcionalistická stavba obdivovaná po celém světě. Kdo ohrnuje nos nad architekturou, může svůj obdiv věnovat samotnému parku Lužánky. Jedná se totiž o jeden z prvních veřejných parků ve střední Evropě; zcela jistě nejstarší pro veřejnost otevřený městský park u nás. Já se maximálně kochala toasty s nivou, banánovým cheesecakem, dvakrát superskvělým cappuccinem. Má infekční radost z požitků lužánecké občerstvovny těla i ducha se projevila následně i na fotkách z parku a vily Löw-Beer. DOBRÁ POHODA AŤ NÁS PROVÁZÍ PO CELÝ ROK 2017!
Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café Kavárna Park Lane Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je velmi příjemná, velice ráda sem vždy zavítám. Personál je moc milý a ochotný, káva skvělá, dezerty také. Pozornost v podobě domácí buchtičky je super a potěší. Mohu s radostí doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Park Lane se pozvolna stává mou nejoblíbenější kavárnou. Tentokrát jsem tu strávila hodinku s přáteli, kteří tu byli poprvé, a byli naprosto unešeni :-) Výborná horká čokoláda, bezchybná obsluha, už teď se těším na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna vhodná pro pozdější snídani. Na výběr z několika snídaňových menu, k pití v ceně džus a káva dle vlastního výběru. Tousty byly vynikající a společně s kávou nás příjemně nastartovali do nového dne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kvalitní káva a dobré zákusky za rozumné ceny.
Kavárna Park Lane Café
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná návštěva příjemného podniku s příjemnou a ochotnou obsluhou a příjemným prostředím. Nic extra úžasného, nic co by se mi nelíbilo (až na řvoucí mimino, za které podnik nemůže). Banánový cheesecake byl vynikající, ale oproti čokoládovému byl podstatně menší. Podnik doporučuju :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO