7 fotek

Park Hotel Popovičky

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Park Hotel Popovičky

Ve stylových prostorách restaurace Vám zde nabídnou moderní gastronomii té nejvyšší úrovně. Rozmanitá nabídka denních menu a rafinovanost stálého ála carte Vás určitě osloví, ať už sem zavítáte na romantickou večeři, obchodní jednání nebo při větších rodinných či podnikových akcích.
Součástí restaurace jsou i salónky s možností konání uzavřených akcí či prostorná letní terasa s překrásným výhledem na hotelový areál a otevřeným grilem na kterém ve slunných měsících připravují speciální tematické nabídky přímo před vašimi zraky. Samozřejmostí je i rozmanitá nabídka drinků a hlavně vín, která jsou precizně vybrána tak, aby ladila nejen s jídly ale hlavně s vašimi chuťovými pohárky. 

Zobrazit více
  • +1

Fotky našich uživatelů

  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Popovičky navštěvujeme pravidelně nejen díky tomu, že je máme blízko. Prostředí hotelu je parádní, působí exkluzivně a velmi útulně, v zimních měsících plápolá ve velkém krbu oheň. Jídlo je stabilně na špičkové úrovni, za zmínku stoji skvěle ochucená svíčková s karlovarským knedlíkem, který vám přinesou v kotlíku přikrytý napařeným plátýnkem. Ale i ostatní jídla potěší chuťové buňky. Obsluha bývala někdy vtipná a společenská, jindy bez velkého zájmu. Naposledy byl nový personál milý a ochotný. Doporučujeme!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace