Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
3 fotografie

Restaurace Park Hotel Orlík

Staré Sedlo 106, Orlík nad Vltavou
· Právě otevřeno (09:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Park Hotel Orlík

Park Hotel Orlík se nachází v samém centru Orlické přehrady 400 m od vesnice Orlík nad Vltavou, 1 km od zámku Orlík. Sousedí s jeho parkem, který je možno využívat k rekreaci.

V restauraci s kapacitou 70 osob vaří kvalitní českou kuchyni, doplněnou mezinárodní gastronomií. Nabízí pestrou nabídku vín, aperitivů nebo destilátů. V létě k dispozici venkovní posezení.

Restaurace je otevřená pouze v letní sezóně ( červenec-srpen ). 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno