Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Parfait kavarna

Naše kavárna nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném interiéru téměř „pod širým nebem“. Vybavena je pohodlným nábytkem a její kapacita je 12 míst. Hlavním partnerem je společnost FilicoriZecchini, která dodává kávu. Samozřejmostí je sortiment tradičních nealkoholických nápojů, kvalitních lihovin a destilátů. V nabídce máme také špičková vína z jižní Francie z oblasti Languedoc a šumivá vína z oblasti Champagne. Kavárna je pokryta bezdrátovým připojením k internetu a celý prostor je nekuřácký. Věříme, že si posezení v kavárně užijete a po masáži ještě vylepšíte pocit z relaxace. V prostoru kavárny se nachází dětský koutek. Je oddělen pouze plůtkem, a proto rodiče mohou mít celou dobu své ratolesti pod dohledem. V průběhu masáže se o děti stará personál. Koutek je vybaven dětským nábytkem, skluzavkou, hračkami a LCD TV s DVD přehrávačem, který po celý den přehrává dětem pohádky. Samozřejmostí je změkčená podlaha, aby Vaše děti byly v naprostém bezpečí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO