Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Papi oliver

Přehled hodnocení
93% celkově
95% personál
86% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
I had heard many positive comments about Papi Oliver and was happy to discover one of the best french restaurants in Prague. Although our table was next to the door, (there was a private party in the next room) I had a very pleasant experience, The service was very friendly and the food excellent. For anyone missing a french meal, this is the place to go :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Uzasy zazitok, skvele jedlo a majitel.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná ukázka francouzského pohostinství. Gregory- majitel, kuchař, číšník v jedné osobě, který s francouzským šmrncem vykouzlí dokonalé menu. Má to hold v genech! Všechna čest šéfkuchaři.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Papi Oliver jsme vyzkoušeli ze zvědavosti, jelikož jsme všude slyšeli chválu a samá pozitiva. Nevím čím to bylo, ale že bychom se z restaurace posadili na zadek, to opravdu ne. Majitel a kuchař v jednom ,který mluvil lámaně česky, anglicky a francouzky, byl velmi příjemný a roztomilý. Jídla bylo na výběr celkem málo, ale to nám vůbec nevadilo, naopak to bereme jako přednost podniku, protože podle mě dokáže pak velmi kvalitně jídlo uvařit. Jako předkrm jsme měli salát s kachními foi de gra, ale těch jatýrek bylo opravdu pomálu, jako by tam ani nebyla. Hlavní chod jsme zvolili hovězí bourguignon a lososa konfitovaného v olivovém oleji se zeleninou. Obojí bylo výborné, ale množstvím se jídlo rozhodně nerovnalo ceně. Mini porce za dost velké peníze. Mohu porovnat s jinými francouzskými restauracemi - vím o čem mluvím. Manžel si dal na závěr Crème brûlée, které bylo vynikající. Dobře jsme se najedli, ale známe lepší restaurace, takže toto bereme jako milou zkušenost.
Restaurace Papi oliver Restaurace Papi oliver
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí příjemné, jídlo opravdu vynikající. Doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO