Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Papaguy

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva byla jako narozeninová oslava, takže jsme si vybrali několik předkrmů a vůbec nebyl problém přinést talířky a topinky navíc. Tatarák byl výborně dochucený!!! Paštika byla také dobrá a stejně tak sýrová omáčka k nachos, akorát mě zklamal, že podávali ten obyčejný kmínový chléb. Jako hlavní jídlo jsem měla kančí hřbet a batátové pyré a bylo to výborné.
Restaurace Papaguy Restaurace Papaguy Restaurace Papaguy Restaurace Papaguy
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili v sobotu večer, kdy byla téměř zaplněna, takže rezervace je na místě. Podnik je nekuřácky což hodnotím kladně. Vyzkoušena jídla jak ze stálého lístku, tak z aktuální nabídky zvěřinových specialit a velká spokojenost. Obsluha byla velmi milá a taktéž rychlá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ještě jsme se ani neposadili a už nám paní nesla vodu s citronem. Navíc byla velmi milá, ochotná a usměvavá. A ač jsme byli tentokrát jenom na dezertík, tak příště vyzkoušíme i nějaké jídlo po tomto příjemném zážitku. Lístek vypadá lákavě. :) Měli jsme Crème Brûle...což ve většině restaurací znamená prostě pudink...tady jsme dostali to opravdové...navíc chuť višní a skořicové tyčinky vše skvěle doplňovala. Kokosový cheesecake byl také velmi dobrý a chuť kokosu tam opravdu naleznete. Ale nečekejte ten pečený (ten já nejraději), hutný...tenhle byl odlehčený. A naservírované to bylo nádherně...vyšší gastronomie. A určitě doporučuji karotkovo - pomerančovou limonádu, kterou podávají v nevšedně a originálně. Prostředí je moderní a čisté, ale otravovala mě tam moucha, tak bodík dolu.
Restaurace Papaguy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci doporučuji. Příjemné prostředí, velmi milá, ochotná a usměvavá obsluha i jídlo na jedničku. Dětské burgry byly super :) Přejeme hodně stejně spokojených zákazníků.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Má první návštěva mě celkem mile překvapila. Nabídka jídel je velice zajímavá. Co se týče nápojů, mohl jsem si vybrat z velké škály vín. Obsluha byla příjemná a velice ochotná. Prostředí se mi taktéž velmi líbilo. Co bych vytkl této restauraci tak je to především skladování vína. Měli jsme možnost ochutnat ze tří lahví. Mě osobně bílá vína z Vinařství pod Hradem příliš nezaujala. Bílé víno mi přišlo velice obyčejné, ikdyž cena láhve se pohybovala ke třem stům. Nejvíce mě chutnalo víno červené André. Docela mě mrzí práce skladování těchto vín ve stojaté poloze na světle. Víno tak ztrácí své vlastnosti pokud je takto vystavováno na denním světle ve špatné poloze. Celkový můj dojem z restaurace je pozitivní a neměl bych větší problém s další návštěvou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Lanškrouně jde jednoznačně o jednu z restaurací, kterou mohu doporučit. Příjemný interiér členěný tak, že máte dostatek prostoru kolem svého stolu, ochotný a usměvavý personál, kvalitní kuchyně. Z velikonočního menu jsem si vybral excelentní hráškovou polévku a velmi dobré bylo i konfitované jehněčí kolínko. Kuchař si zaslouží pochvalu i za klasiku - Caesar salát, byť s drobnou výtkou: krutony jsou bůhvíproč příliš velké. Škoda také, že si Papaguy neodpustil nešvar současných českých restaurací - indiferentní hudební doprovod (patrně) z rádia, o který většinou nikdo nestojí - zkrátka hudební smog...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je nekuřácká, s velmi ochotnou a milou obsluhou, člověk má pocit, že je to rodinný podnik, o který se opravdu někdo stará a vymýšlí různé novinky a akce, jídlo opravdu vynikající :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO