Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Papaguy

Příjemná restaurace v Lanškrouně vám poskytne ideální příležitost oprostit se od každodenních starostí, odreagovat se – a hlavně si pochutnat na jídlech z domova i celého světa. Kromě specialit inspirovaných cizokrajnou kuchyní Vám nabídne také kvalitní drinky. Objednat si můžete třeba jakostní víno z obsáhlé vinotéky nebo si vybrat z pestré palety točených piv vyhlášených značek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ještě jsme se ani neposadili a už nám paní nesla vodu s citronem. Navíc byla velmi milá, ochotná a usměvavá. A ač jsme byli tentokrát jenom na dezertík, tak příště vyzkoušíme i nějaké jídlo po tomto příjemném zážitku. Lístek vypadá lákavě. :) Měli jsme Crème Brûle...což ve většině restaurací znamená prostě pudink...tady jsme dostali to opravdové...navíc chuť višní a skořicové tyčinky vše skvěle doplňovala. Kokosový cheesecake byl také velmi dobrý a chuť kokosu tam opravdu naleznete. Ale nečekejte ten pečený (ten já nejraději), hutný...tenhle byl odlehčený. A naservírované to bylo nádherně...vyšší gastronomie. A určitě doporučuji karotkovo - pomerančovou limonádu, kterou podávají v nevšedně a originálně. Prostředí je moderní a čisté, ale otravovala mě tam moucha, tak bodík dolu.
Restaurace Papaguy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci doporučuji. Příjemné prostředí, velmi milá, ochotná a usměvavá obsluha i jídlo na jedničku. Dětské burgry byly super :) Přejeme hodně stejně spokojených zákazníků.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Má první návštěva mě celkem mile překvapila. Nabídka jídel je velice zajímavá. Co se týče nápojů, mohl jsem si vybrat z velké škály vín. Obsluha byla příjemná a velice ochotná. Prostředí se mi taktéž velmi líbilo. Co bych vytkl této restauraci tak je to především skladování vína. Měli jsme možnost ochutnat ze tří lahví. Mě osobně bílá vína z Vinařství pod Hradem příliš nezaujala. Bílé víno mi přišlo velice obyčejné, ikdyž cena láhve se pohybovala ke třem stům. Nejvíce mě chutnalo víno červené André. Docela mě mrzí práce skladování těchto vín ve stojaté poloze na světle. Víno tak ztrácí své vlastnosti pokud je takto vystavováno na denním světle ve špatné poloze. Celkový můj dojem z restaurace je pozitivní a neměl bych větší problém s další návštěvou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO