Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Papa´s Living Restaurant

Přehled hodnocení
92% celkově
92% personál
88% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 7x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tuto restauraci jsme navštívili během výletu do Českého Krumlova a bohužel jsem byl zklamán. Ačkoliv recenze nas přivedly k návštěvě této restaurace, tak skutečnost byla jiná. Vybral jsem si tagliatele s lososem. Těstoviny byly studené a losos nebyl dostatečně upeceny. Jidlo bylo skoro bez chuti. Personal si celou dobu povídal nahlas a rusilo to návštěvu této restaurace. Bohužel tato návštěva bylo zklamání. :-((
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kdybychom neměli rezervaci přes Restu aplikaci, nejspíše bychom se neusadili. Jídlo vynikající - Krevety výborně připravené, hovězí steak bezkonkurenční. Jediné malé mínus za stísněný prostor, stůl na stole.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s milým personálem. Jídlo dobré, rychle připravené. Pivo by mohlo být lepší. Ale jinak vřele doporučuji na pohodové posezení u dobrého jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice ochotný personál který rozumí svému povolání. Skutečně famózní výběr vín. Skvělá vína, skvěle jídlo mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost 8)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné a poklidné prostředí, fajn obsluha a chutná gastronomie. Za doporučení stojí hlavně domácí těstoviny a netradiční pizza. Tady se doopravdy vaří. Papa's Living rozhodně nemíjejte!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
V Českém Krumlově je velice obtížné najít restauraci v centru města, která by nebyla vyloženě turistická. Na doporučení známých jsme zašli do Papas. Díky Restu jsme měli zamluvený stůl na terásce, s krásným výhledem na řeku a město. Prostředí je velmi příjemné a obsluha se snaží být milá a usměvavá, i přes velký nápor zákazníků (rezervace nutná). Nicméně jsme již tak nebyli nadšeni z jídla, které bylo spíše podprůměrné. Brokolice u lososa byla úplně syrová, těstoviny s lososem byly suché a tak 1 min do al dente. Naopak, carpaccio z červené řepy a cibulové kroužky byly excelentní. Restauraci bych doporučila, ale s poznámkou, že se nebude jednat o gurmánský zážitek, spíše o příjemné posezení.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO