Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 27x 100 0

Papa´s Garden Restaurant

Originální zahradní restaurace Papa´s Garden - cílem je pozvat Vás v kterémkoli ročním období do zahrady plné stromů a květin, ve které Vám restaurace nabídne pokrmy a nápoje podle Vaší momentální nálady a časových možností.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme tu už po několikáté. Některá jídla neomrzí a jsou dokonalá. Nejlépe Vám připraví lososa s bazalkovou omáčkou. Dobrý výběr jídel i příloh. Vítku mám určite k pivu. Někdy je pivo bez chuti a řízu a mohlo by být o stupeň chladnější. V první recenzi se zmiňují o výborném steaku, ale z minulé návštěvy mám rozpolcene názory na přípravu mas. Vepřové je totiž většinou vysušené a to je škoda, zvlášť u šťavnaté panenky. Jinak opět doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný steak, prostředí je příjemné a sympatické. Také nabízejí moc dobře povedený svarak z višně. Pouze bych vytkla ze je restaurace pouze kuřacka, což pro mě jako nekuřáka není vhodné
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc výborna restaurace, jídlo vynikající velký porce, jedinou výtku bych viděla v kurackem prostoru jakožto pro mě nekuřáka. :-) víno je moc dobrý skvělí výběr :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO