Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotografií
V Újezdu, 1146, Zlín
· Nyní zavřeno (10:00 - 17:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Papa Food

PAPA FOOD je společnost zaměřená na zdravý životní styl a jedinečné zdravé stravování.

Víme, jak je důležité, především v dnešní hektické a složité době, dbát na naše zdraví.

Pravidelný pohyb a především zdravá strava, je pro tělo to nejdůležitější a nelze ničím nahradit.

Proto jsme se, jako společnost, rozhodli poskytovat našim klientům každodenní možnost dopřát si kvalitní, zdravou a vyváženou stravu, která prospívá nejen Vašemu tělu, ale i mysli. Naše pokrmy jsou unikátní v tom, že potraviny pečlivě vybíráme pouze z prověřených a zejména lokálních zdrojů, které zaručují jejich čerstvost a kvalitu.

Úprava těchto surovin probíhá při nízkých teplotách a způsobem, kdy v nich zůstává uchováno maximum živin, minerálů, vitamínů a především chuti.

Na sestavě komplexního jídelníčku se podílí zkušený výživový poradce a je utvořen tak, aby každý den Vaše tělo dostalo tolik bílkovin, sacharidů, tuků a dalších potřebných látek, přesně v takovém složení, které potřebuje.

Nabízíme čtyři varianty jídelníčku, který je uzpůsobený Vašim potřebám a cílům. Záleží už jen na Vás, zda chcete zregulovat tělesnou hmotnost, nebo naopak nabrat svalovou hmotu, či mít jistotu pravidelného zdravého jídla bez námahy s jeho přípravou a plánováním.

Jako službu navíc pro Vás denně připravujeme i menu, které si můžete nechat přivést kamkoliv budete potřebovat, nebo osobně vyzvednout na naší provozovně.

Dávejte Vašemu tělu to nejlepší a ono se Vám odvděčí skvělou kondicí, zdravím a pohodou.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba