Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panský mlýn

Přehled hodnocení
80% celkově
87% personál
87% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
I přesto, že nám donesli jiné, než objednané jídlo, zachovali se při jeho vrácení velmi slušně. Samozřejmě bez dýška, ale dobrý pocit z restaurace zůstal.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V sobotu sme si s manželom večeru u vas veľmi užili. Rezervačku sme robili na poslednú chvílu, ale všetko bolo bez problémov. Obsluhujúca slečna bola veľmi milá, príjemná, a aj napriek tomu, že na obsluhu bola úplne sama (reštaurácia bola viac ako z 1/2 plná a všetci jedli), tak krásne stíhala a ešte s úsmevom. Jedlo bolo výborné (ryba s pistáciemi, salát) a aj díki obsluhe sme si nakoniec dali aj dezert - a váš cheesecake bol jednoducho skvelý. Aj ked moj manžel sem išiel iba kvoli mne, tentokrát odchádzal spokojný.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Kdyby nevařili pivo, asi bych restauraci nedoporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rodinný oběd jsme po dobré zkušenosti uspořádali opět v tomto podniku, nelitovali jsme. Obsluha vyšla ve všem příkladně vstříc. Pochutnali jsme si, jídlo i pivo bylo na jedničku. Nemilý zážitek, pro mě osobně, byla OPRAVDU velmi sladká cibulová polévka. Na něco takového jsem nebyl připraven, ani pojmenování polévky nic nenapovídalo. Polévku nás z tohoto důvodu nedojedlo více. Ryby byly opět skvělé. Celkově hodnotím kladně. Po druhé návštěvě zařazuji restauraci do seznamu svých možností, při cestě daným směrem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Z restu jsme si vybrali v okolí Opavy restauraci, která byla necelých 5km od nás a měla potenciál naplnit nejen žaludek ale i oči a mysl. Cestou mezi polem a kukuřicí jsme se dostali k samostatnému objektu Pánského mlýna, na výběr byla restaurace a bistro. Zvolili jsme terasu restaurace s výhledem na menší rybníček a sádku ryb. Veškerý obsluhující personál byl po celou dobu na jedničku, mladá slečna se širokým vřelým úsměvem se přišla také zeptat po pár minutkách od servírování jestli je vše v pořádku. Jako předkrm jsme dostali bylinkové máslo a domácí chléb. Máslo bylo chutné, chléb by potřeboval mírně doladit. K jídlu jsme si objednali dva hlavní chody, jeden masitý a druhým byla ryba. Bio 21 dní stařené hovězí maso bylo na jedničku, úprava medium-rare byla opravdu tak jak jsem si ji objednal, přílohová zelenina by chtěla více péče a chuti. Nicméně i toto hovězí šlo do pozadí, když stanulo vedle pstruha na druhém talíři. Ryba byla šťavnatá, plná chutí z bylinek a citronového másla. Zelenina na tomto talíři byla na výbornou a vkusně doplňovala pstruha. S jídlem jsme byli opravdu spokojeni. Servírování by mohlo být nápaditější, nicméně v okolí je to více než slušný standart. Ještě bych rád zmínil pivo, které zde mají vlastní a 15ka, kterou jsme okusili měla nejen lahodnou chuť, ale také pěknou barvu. V budoucnosti hodláme podnik zařadit do seznamu našich "tradičních" zastávek, které budeme i dále doporučovat.
Restaurace Panský mlýn
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné venkovní posezení na pivo při vyjízďce na kolech, čistá a vkusně zařízená restaurace. Domácí produkty (pivo, limonády, ryby, chléb) na velmi dobré úrovni stejně jako velmi dobrá kuchyně. Rychlá a příjemná obsluha doplňuje příjemný celkový dojem z návštěvy.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO