Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panský mlýn

Panský mlýn je minipivovar s restaurací na okraji Opavy. Právě zde, den co den, místní sládek pokračuje v alchymii u varen piva, aby mohl pohostit tím nejlepším, co umí. V kuchyni malebné budovy mlýna z konce 15. století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní. Zdejší kuchaři milují venkovskou kuchyni a nejen tu českou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pri tejto návšteve sme využili voucher zo slevomatu (Mlynářské degustační menu o 3 chodech pro dva) a úprimne musíme povedať, že keby sme tam boli 1x tak by nás jedlo nepresvedčilo. - kulajda bola výborná - druhý chod - Moja krkovička bola mega-prorostlá a bramory neboli s horčicou,ale horčica s bramborami :( Manželova rybka bola OK, ale v provaní s tým ako nám tu rybka vždy chutila, táto nebola luxusná ako obvykle. -dezert -tu je to otázka chuti - experimentovanie s dezertami mi nevadí, milujem napríklad karamelové makronky s morskou soľou, ale čokoládový dortík so slaným karamelom bol extra slaný :( Dojem našej večere spríjemnila pani provozní, dostala som malinovú panna cottu. Toto hodnotenie patrí len dnešnej návšteve, asi naozaj platí pravidlo že voucher nieje žiadna výhra,aj ked prídete do osvedčenej reštaurácie. Samozrejmemože to byť aj zmenou kuchára, to my ako zákazníci teraz nevieme posúdiť. V každom prípade sa sem vrátime, Panský mlýn máme s manželom radi - jedlo mimo voucher, kávička a stará dobrá klasická mátová panna cotta/madlový cheescake premňa a pivko pre manžela je zárukou spokojnosti:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO