Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panský mlýn

Panský mlýn je minipivovar s restaurací na okraji Opavy. Právě zde, den co den, místní sládek pokračuje v alchymii u varen piva, aby mohl pohostit tím nejlepším, co umí. V kuchyni malebné budovy mlýna z konce 15. století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní. Zdejší kuchaři milují venkovskou kuchyni a nejen tu českou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Panský mlýn
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
I přesto, že nám donesli jiné, než objednané jídlo, zachovali se při jeho vrácení velmi slušně. Samozřejmě bez dýška, ale dobrý pocit z restaurace zůstal.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V sobotu sme si s manželom večeru u vas veľmi užili. Rezervačku sme robili na poslednú chvílu, ale všetko bolo bez problémov. Obsluhujúca slečna bola veľmi milá, príjemná, a aj napriek tomu, že na obsluhu bola úplne sama (reštaurácia bola viac ako z 1/2 plná a všetci jedli), tak krásne stíhala a ešte s úsmevom. Jedlo bolo výborné (ryba s pistáciemi, salát) a aj díki obsluhe sme si nakoniec dali aj dezert - a váš cheesecake bol jednoducho skvelý. Aj ked moj manžel sem išiel iba kvoli mne, tentokrát odchádzal spokojný.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO