Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panský Dvůr

Přehled hodnocení
82% celkově
86% personál
88% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Krásná restaurace s opravdu nádherným interiérem, od které jsme očekávali gastronomii, bohužel přišlo zklamání. Jídelníček na internetu neplatil, dobrá, vybrali jsme si jiná jídla. Polévky byly v pořádku, dobré, horké, další chody bohužel nic moc. Rizoto neochucené, studené, svíčková také studená, jen losos s bramborem byl celkem dobrý, ale chyběla přidaná hodnota, chybělo dochucení. Bohužel olivový olej, ocet nebyly k dispozici. Zákusek nebyl. Ovšem pivo z tanku bylo výtečné. Obsluha byla zřejmě unavená, nenabízela alternativu, nesnažila se, nezeptala, proč jídlo vracíme nesnědené. Škoda. Závěr - cekali jsem víc.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemná restaurace, hezké prostředí, možnost posedět na zahrádce, výborné jídlo, velké porce za přiměřené ceny, ochotná obsluha.
Restaurace Panský Dvůr Restaurace Panský Dvůr Restaurace Panský Dvůr Restaurace Panský Dvůr
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obed byl velmi chutny, obsluha rychla. Porce jidla jsou primerene. Kdyz nad tim ted zpetne premyslim, co jsme meli k jidlu a piti, tak nesedi castka, co jsme platili.. :-( svickova (129,-) + kureci v cornflakes se stouchackami (125,-) + polevka vyvar (35,-) + male pivo (+-20,-) + mala malinovka (+-20,-) => celkem placeno 388,- ?!? Takze pozor na placeni !
Restaurace Panský Dvůr

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO