Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Panská

Hotel Panská je znám kvalitním ubytováním, vyhlášenou restaurací s českou kuchyní, příjemnou obsluhou a oblíbenou letní terasou. Restaurace zajišťuje catering svateb a firemních akcí.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Bohužel velké zklamání, nebudu hodnotit personál, ani dobu čekání, to bych neřešila tak intenzivně, ALE zapáchající rýžové nudle, které už od pohledu odpuzovaly, maso tam pomalu nebylo ani vidět a opravdu ten zápach a divná chuť, která byla maskovaná něčím ostrým, po jednom zkušebním soustu jsem jídlo raději vrátila, stejně tak i další z nás, nechtěli jsme dovolenou strávit se střevními problémy.Ikdyž ta gulášová polévka co jsme jedli tři a pak jsme strávili na WC půl dne,asi taky nebyla zrovna ok.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace nás zavedla náhoda, protože jsem si spletli podnik, ale nakonec povedené posezení v létě na zahrádce, sice s trochu zmatenou obsluhou, která zrovna moc nestíhala, ale naprosto vynikajícím gulášem. Ostatní jídla, která jsme mohl ochutnat mi nepřišla tak povedená. Líbily se mi krásné moderní talíře.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO