Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 52x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Panoramatický restaurant Letem Světem

Stylová restaurace v okrajové části Prahy. Restaurace je laděna do cestovatelského stylu. Jedná se o koncept nekuřácké restaurace s čerstvými steaky z vyzrálého masa, domácími těstovinami a saláty, samozřejmostí jsou i čerstvé ryby dle denní nabídky. Pro konzervativnější zákazníky připravují i vybranou českou kuchyni. Kladou zde důraz na čerstvost surovin a příjemný servis. 

V létě na Vás čeká otevřená letní terasa s příjemným posezením a zázemím. Vaše děti si pohrají ve venkovním dětském koutku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pres restu jsem si psal o klidne misto pro dva. Pri prichodu mi bylo vyhověno a obsluha byla v pořádku. Nejvic se nam věnoval majitel restaurace, ktery se opravdu snaží o spokojenost hostů. Obchodnik je to dobrý, umí se prodat, ale z meho pohledu to nemusí byt tak často. Ale upřímně,,jděte se tam podívat a neco ochutnat,,
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Velmi dobré jídlo složené z čerstvých surovin a menu podle mého gusta. Žádné zbytečné "spatlanosti" :) V krásném prostředí se cítíte příjemně. Do restaurace občas zajdeme a vždy jsme s jídlem, servisem a kvalitou spokojeni. Jen malá výtka směrem k obsluze. Mohly by být více komunikativní a rychlejší. Ale to opravdu zážitek nezkazí. Přijdeme zase :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO