Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 65x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Panoramatický restaurant Letem Světem

Stylová restaurace v okrajové části Prahy. Restaurace je laděna do cestovatelského stylu. Jedná se o koncept nekuřácké restaurace s čerstvými steaky z vyzrálého masa, domácími těstovinami a saláty, samozřejmostí jsou i čerstvé ryby dle denní nabídky. Pro konzervativnější zákazníky zde připravují i vybranou českou kuchyni. Kladou zde důraz na čerstvost surovin a příjemný servis. 

V létě na vás čeká otevřená letní terasa s příjemným posezením a zázemím. Vaše děti si pohrají ve venkovním dětském koutku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí sice zpočátku působí trochu "přeplácaně", na druhé straně poskytuje mnoho vizuálních vjemů a po chvíli si člověk opravdu připadá jak na nějakém korzu, na dovolené, což ještě umocňuje příjemná živá hra na klavír s vkusným výběrem skladeb. Milá a aktivní obsluha neváhá připravit i koktejl, který není v nápojovém lístku, a to velice originálním způsobem. Nejlepší bylo ale jídlo, opravdu jsme si pochutnali, jak na jídle z denní nabídky, tak i na tom ze stálého menu, oceňujeme také kvalitní a cenově dostupné víno. Celkově velmi příjemná návštěva, doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rádi se do tohoto podniku vracíme. Je to velice příjemná a stylová restaurace. Obsluha je vždy pozitivně naladěná. Kuchař má kouzelné ruce, a proto si vždy dáme jak předkrm, hlavní chod, tak i dezert.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha i prostředí velmi příjemné, jídlo vynikající! Navíc živá hudba - piano. Dohromady z toho byl příjemný večer.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO