Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 74x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Panoramatický restaurant Letem Světem

Stylová restaurace v okrajové části Prahy. Restaurace je laděna do cestovatelského stylu. Jedná se o koncept nekuřácké restaurace s čerstvými steaky z vyzrálého masa, domácími těstovinami a saláty, samozřejmostí jsou i čerstvé ryby dle denní nabídky. Pro konzervativnější zákazníky zde připravují i vybranou českou kuchyni. Kladou zde důraz na čerstvost surovin a příjemný servis. 

V létě na vás čeká otevřená letní terasa s příjemným posezením a zázemím. Vaše děti si pohrají ve venkovním dětském koutku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Letem světem rozhodně neurazí. Prostředí je pěkné a personál se stará. Jídlo rozhodně nebylo špatné. Restauraci klidně znovu navštívím. Je to takový lepší průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme s celou rodinou slavit narozeniny a bxl to velmi příjemný večer. Obsluha byla velmi pozorná, snažila se nám ve všem vyjít vstříc. Jídlo bylo vyjinající, určitě restauraci vřele doporučuji a my se vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO