Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 75x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Panoramatický restaurant Letem Světem

Stylová restaurace v okrajové části Prahy. Restaurace je laděna do cestovatelského stylu. Jedná se o koncept nekuřácké restaurace s čerstvými steaky z vyzrálého masa, domácími těstovinami a saláty, samozřejmostí jsou i čerstvé ryby dle denní nabídky. Pro konzervativnější zákazníky zde připravují i vybranou českou kuchyni. Kladou zde důraz na čerstvost surovin a příjemný servis. 

V létě na vás čeká otevřená letní terasa s příjemným posezením a zázemím. Vaše děti si pohrají ve venkovním dětském koutku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné posezení, velmi zajímavé prostředí, ochotný personál. Jídlo průměrně dobré. Asi se sem vrátíme. Nebude to primárně kvůli jídlu, ale celkově se nám tu líbilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Letem světem rozhodně neurazí. Prostředí je pěkné a personál se stará. Jídlo rozhodně nebylo špatné. Restauraci klidně znovu navštívím. Je to takový lepší průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO