Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 49x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Panoramatický restaurant Letem Světem

Stylová restaurace v okrajové části Prahy. Restaurace je laděna do cestovatelského stylu. Jedná se o koncept nekuřácké restaurace s čerstvými steaky z vyzrálého masa, domácími těstovinami a saláty, samozřejmostí jsou i čerstvé ryby dle denní nabídky. Pro konzervativnější zákazníky připravují i vybranou českou kuchyni. Kladou zde důraz na čerstvost surovin a příjemný servis. 

V létě na Vás čeká otevřená letní terasa s příjemným posezením a zázemím. Vaše děti si pohrají ve venkovním dětském koutku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé. Podnik máme kousek od bytu a slyšeli jsme dobré recenze, tak jsme přišli vyzkoušet. Určitě sem zase zajdeme, protože jídlo bylo vynikající a nefiltrovaná Plzeň to skvěle doplňovala. Na dezert nám bohužel místo nezůstalo, tak snad příště. Vyzkoušeli jsme šneky, mořského vlka a panenku z denní nabídky a všechno bylo výborné...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
The service and the food were good in this restaurant and it was a pleasant atmosphere. There were a couple of things they need to improve on as they did not have sparking mineral water (the first time in the Czech Republic I encountered this!) and also after ordering from the daily menu (and being assured everything on the menu was available, a few of the people were told that the pork plate with ragu was no longer available so they all ordered salads. That said, the salads were excellent and the restaurant charged the price of the daily menu instead of the regular menu which was much more. That was very appreciated!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídlo, čerstvé suroviny, příjemná obsluha, Sám pan majitel se přišel zeptat, jak nám chutná a jestli je vše v pořádku, zároveň nás informoval o následných akcích restaurace. Skvělý interiér, příjemné prostředí. Restaurace jak má být. Všem budeme doporučovat a rádi se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO