Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Panorama

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo velmi čerstvé a chutné. Celá rodina si moc pochutnala. Velmi milá obsluha. Co jsme potřebovali v jídle změnit, tak se i stalo :-). Vřele doporučuji všem.
Restaurace Panorama
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace vzhledem působí příjemně. Je v "klasickém" moderním stylu a udržovaná. Jídelní lístek je sestaven tak, že jsme si každý bez problému vybrali, což chválím. Následný servis ovšem není nic moc - servírka nedoložila příbor na předkrm, donesla ho na talířku až když talíř s předkrmem už čekal na stole. Určitě stojí za zmíňku, že konzistence tataráku nebyla nejlepší - nepřiměřené množství vajíčka, příliš hrubě namleté maso...chuťově průměr. U kuřecího vidím chybu v tom, že nebylo při podávání horké ale sotva vlažné...Následně jsem si objednala espresso lungo. Bylo přepálené, takže jsem ho nechala odnést . Servírka se o náš stůl bohužel příliš nestarala, i když jsme byli jedinými hosty. Dlouho jsme čekali na každé pití aj...Bohužel po těchto zkušenostech se do restaurace určitě v blízké době nevrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší odmlce jsme opět navštívili s rodinokou tento podnik. Objednali jsme si jídlo které bylo vynikající, chutné, čerstvé...všem mohu tuto restauraci doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vybrali jsme si k pracovnímu obědu jedno z nabízých menu (tuším, že jich mají celkem 6) , jídlo bylo výrobné, porce v porovnání k ceně velké. Nabídka dezertů je široko daleko nejlepší, skvělá cukrářka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
výrobná kuchyně. velmi příjemné prostředí pro obchodní schůzky, klid na práci a schůzku. prostorné stoly pro práci, ideální při otevírací době již od 10:30, spojíte schůzku s obědem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná kuchyně. Pečlivá obsluha a rozumné ceny. Mužů jen doporučit!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo vyborne, personál milý, pozorny, ochtny. Sefkuchar se prisel zeptat jak nam chutnalo. Velmi prijemny podnik za prijatelne ceny. Urcite mohu jen doporucit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde opět po 2 měsících a tentokrát velký průměr. Těstoviny rozvařené, kachna studená, doufám že měl kuchař jen špatný den.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí restaurace, ochotný personál, místa na parkování zdarma. Vyborne jídlo, napadite pěkně naservirovane. Vždy je i mimořádná nabídka mimo jídelní lístek. Vyborne.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO