6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Panorama

Restaurace Panorama, která je umístěna v obchodním centru, nabízí svým zákazníkům nevšední gastronomický zážitek, jenž je podpořen neopakovatelným výhledem na město Velké Meziříčí. Restaurace je zaměřena na moderní českou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost surovin. Zárukou je zde mistrovské umění šéfkuchaře a jeho týmu, kteří připravují kvalitní a rafinované pokrmy jedinečné chuti. Každý všední den je zde nabízeno vynikající polední menu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Restaurace vzhledem působí příjemně. Je v "klasickém" moderním stylu a udržovaná. Jídelní lístek je sestaven tak, že jsme si každý bez problému vybrali, což chválím. Následný servis ovšem není nic moc - servírka nedoložila příbor na předkrm, donesla ho na talířku až když talíř s předkrmem už čekal na stole. Určitě stojí za zmíňku, že konzistence tataráku nebyla nejlepší - nepřiměřené množství vajíčka, příliš hrubě namleté maso...chuťově průměr. U kuřecího vidím chybu v tom, že nebylo při podávání horké ale sotva vlažné...Následně jsem si objednala espresso lungo. Bylo přepálené, takže jsem ho nechala odnést . Servírka se o náš stůl bohužel příliš nestarala, i když jsme byli jedinými hosty. Dlouho jsme čekali na každé pití aj...Bohužel po těchto zkušenostech se do restaurace určitě v blízké době nevrátím.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace