Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0

Restaurace Panorama

Restaurace Panorama, která je umístěna v obchodním centru, nabízí svým zákazníkům nevšední gastronomický zážitek, jenž je podpořen neopakovatelným výhledem na město Velké Meziříčí. Restaurace je zaměřena na moderní českou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost surovin. Zárukou je zde mistrovské umění šéfkuchaře a jeho týmu, kteří připravují kvalitní a rafinované pokrmy jedinečné chuti. Každý všední den je zde nabízeno vynikající polední menu.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace vzhledem působí příjemně. Je v "klasickém" moderním stylu a udržovaná. Jídelní lístek je sestaven tak, že jsme si každý bez problému vybrali, což chválím. Následný servis ovšem není nic moc - servírka nedoložila příbor na předkrm, donesla ho na talířku až když talíř s předkrmem už čekal na stole. Určitě stojí za zmíňku, že konzistence tataráku nebyla nejlepší - nepřiměřené množství vajíčka, příliš hrubě namleté maso...chuťově průměr. U kuřecího vidím chybu v tom, že nebylo při podávání horké ale sotva vlažné...Následně jsem si objednala espresso lungo. Bylo přepálené, takže jsem ho nechala odnést . Servírka se o náš stůl bohužel příliš nestarala, i když jsme byli jedinými hosty. Dlouho jsme čekali na každé pití aj...Bohužel po těchto zkušenostech se do restaurace určitě v blízké době nevrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší odmlce jsme opět navštívili s rodinokou tento podnik. Objednali jsme si jídlo které bylo vynikající, chutné, čerstvé...všem mohu tuto restauraci doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO