Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Panorama

Restaurace Panorama, která je umístěna v obchodním centru, nabízí svým zákazníkům nevšední gastronomický zážitek, jenž je podpořen neopakovatelným výhledem na město Velké Meziříčí. Restaurace je zaměřena na moderní českou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost surovin. Zárukou je zde mistrovské umění šéfkuchaře a jeho týmu, kteří připravují kvalitní a rafinované pokrmy jedinečné chuti. Každý všední den je zde nabízeno vynikající polední menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo velmi čerstvé a chutné. Celá rodina si moc pochutnala. Velmi milá obsluha. Co jsme potřebovali v jídle změnit, tak se i stalo :-). Vřele doporučuji všem.
Restaurace Panorama
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace vzhledem působí příjemně. Je v "klasickém" moderním stylu a udržovaná. Jídelní lístek je sestaven tak, že jsme si každý bez problému vybrali, což chválím. Následný servis ovšem není nic moc - servírka nedoložila příbor na předkrm, donesla ho na talířku až když talíř s předkrmem už čekal na stole. Určitě stojí za zmíňku, že konzistence tataráku nebyla nejlepší - nepřiměřené množství vajíčka, příliš hrubě namleté maso...chuťově průměr. U kuřecího vidím chybu v tom, že nebylo při podávání horké ale sotva vlažné...Následně jsem si objednala espresso lungo. Bylo přepálené, takže jsem ho nechala odnést . Servírka se o náš stůl bohužel příliš nestarala, i když jsme byli jedinými hosty. Dlouho jsme čekali na každé pití aj...Bohužel po těchto zkušenostech se do restaurace určitě v blízké době nevrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO