Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Panorama Café

Panorama Cafe je nekuřácká kavárna s píjemným interiérem a milou obsluhou. V teplých dnech je k dispozici letní zahrádka.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Navštívili jsme kavárnu Panorama Cafe, personál byl arogantní, neochotný s nechutí obsluhovat některé hosty nad 30 let.věku. Drží si často místa pro své vyvolené známé mladé štamgasty a běžného turistu nebo rodinu často odmítají usadit, nebo mu sdělí, že u stolu nemůže sedět, kde je volno. Když se zeptáte, zda je možné se posadit na vyhlídkovou terasu, tak mají často výmluvy o rozbitých dveřích nebo se jim nechce tam chodit, jelikož jde o pár kroků navíc. Raději Vás vyženou ven s ponížením, že jste přebytečný a sedící hosti z toho mají pěknou podívanou. Připadá nám to tam jako uzavřená VIP. společnost snobského stylu, než bar pro veřejnost a rodiny s dětmi. Zda se nám, že si neumí vážit hostů střední a starší generace. Zařadili bychom to spíše jako klub jen pro mladé lidi, kteří chtějí mít soukromí. Rozhodně tam nebrat rodiče ani prarodiče.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Krásné prostředí s nádhernou terasou s výhledem, káva z vlastní lokální pražírny výborná. Mezi zápory musím zařadit pouze nemožnost platby kartou a chlad ve vnitřních prostorách vlivem trvale otevřených dveří na terasu v tomto chladném ročním období. Rozhodně se ale opět vrátíme!

 • Uživatelská fotka z Kavárna Panorama Café
der_radim
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Kavarna s kouzelným výhledem jen kousek od náměstí. Před lety si mě získala dobrou kávou, příjemným prostředím a vstřícnou obsluhou. A vlastně to je pořád důvod, proč se sem vracet.

 • Uživatelská fotka z Kavárna Panorama Café
Jaroslav Poláček
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno