Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Panda Café

Panda Café je kavárna zaměřená nejen na rodiče, prarodiče a kohokoliv s dětmi, ale pro všechny co mají rádi dobrou kávu, domácí zákusky, fresh juicy, bubble drinky, zdravé svačinky a spoustu dalších dobrot. Najdete u nás velké indoorové hřiště o 70 m 2, které je určeno pro děti od 0 do 12-ti let. V herně najdete kolotoč, autíčka, balónkový bazén, trampolínu, prolézačky, tunely a spoustu další zábavy. V létě máme i venkovní posezení. Pořádáme dětské oslavy a párty s naším maskotem Pandíkem. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, že jsme tak trochu jiná kavárna :-)

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba