Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

16 fotografií

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace Paloma Průhonice

COVID-19: Vážení návštěvníci - nejaktuálnější informace k přijatým opatřením v Palomě Průhonice najdete vždy na našem webu https://www.palomapruhonice.cz/covid-19


Staňte se objevitelem ve světě chutí. Alexandre Martin, šéfkuchař Restaurantu Paloma Průhonice byl od počátku zástupcem šéfkuchaře francouzské Palomy v Mougins, oceněné 2* Michelin. S otevřením Palomy Průhonice začal psát novou kapitolu ve svém příběhu. Jeho motto zní: "Jídlo je součástí našich emocí, součástí nás samotných. A to je to, co musíme umět přenést na stůl našich hostů." Jeho vášeň ke kulinářskému umění mohli ochutnat hosté mnoha podniků oceněných michelinskými hvězdami - zejména v restauracích "Atelier de Joël Robuchon" a "Les Ambassadeurs" v "Hotel de Crillon".

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Co říct k Palomě? Články v médiích z ní dělají aspiranta na Michelinskou hvězdu. Já toto musím potvrdit. Restaurant je opravdu luxusní, s krásným, vzdušným a příjemným interierem. Obsluha je velice profesionální, přitom laskavá a milá. No a jídlo. To snad není třeba nějak popisovat. Stačí se podívat na fotky. Luxusní jídlo. Příprava, servírování, styl... a ty kombinace chutí. Chřest, černé vejce a brzlík, prostě symfonie. Opravdu exkluzivní zážitek. Pravda jednu drobnou poznámku bych měl. Restaurant nedělá polévky (polévkové krémy) což si myslím, že je trošku škoda. Druhé spíše zamyšlení je poloha. Netuším jak moc to restauraci večer šlape, ale v době polední návštěvy jsem byl v restauraci po celou dobu sám. V centru Prahy věřím, že by byla návštěvnost vyšší, už jen pro tu zvědavost, no do Průhonic asi zavítá jen opravdový gurmán a člověk který ví že chce zažít něco extra. Já si ten 300 km dlouhý výlet nelituji, stál za to. Poměr jídlo/cena je sice vyšší, ovšem je to spojeno s vynikajícím zážitkem a skvělým servisem, a proč si jednou trošku nevyrazit z kopejtka :) Celkově hodnotím jako EXKLUZIVNÍ! Účet 3075, placeno 3400 Kč.

 • Uživatelská fotka z Paloma Průhonice
 • Uživatelská fotka z Paloma Průhonice
 • Uživatelská fotka z Paloma Průhonice
 • Uživatelská fotka z Paloma Průhonice
 • +5
Rem
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba