Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pall a Chinky

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik byl vychvalován mými přáteli, tak jsem chtěla vyzkoušet jestli to tak je, a byla jsem velmi potěšena, paní podnikatelka je velice milá vstřícná osoba a velmi jsme si s kamarádkou pochutnaly! Vřele doporučuji návštěvu.
Restaurace Pall a Chinky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v Pall & Chinky byla neskutečně příjemná. Představte si, že venku prší a vy vběhnete do domácky laděného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, abyste se tam zahřáli a usušili a přitom zakousli něco dobreho. Krásná vůně Vás provází výběrem z menu a Vy opravdu nevíte, co si dřív vybrat. Ale když si vyberete a zakousnete se do těch lahodných Pall&Chinek, tak je to radost. Vlastním chuťovým pohárkům chutnali hlavně ty slané verze. I sladké jsou výtečné, ale přeci jen ty sladké se v české kuchyni vyskytují déle. Za sebe i mé přátele vřele doporučuji návštěvu, klidně i s malými dětmi. Už teď se mi sbíhají sliny na další gastronomické zážitky v této útulné restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO