Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Paleta Restaurant

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
89% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 6x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha příjemná, pivečko výborné...jako vždy spokojenost :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Jídlo hrozné....hovězí Lička a bramborová kaše Lička tučné a tuhé a bramborová kaše zkažena za mě a naše přátelé už nikdy.personal byl nepříjemný a ne ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Paletu mam velice rada, je situována na blízkém místě pracoviště takze se stala docela často navštěvovaným místem. Avšak co předvedli dnes na obědě je nehorázné. Sedli jsme si ven, kde nás minuly tyden v poradku obsloužili, dnes jsme venku čekali asi 15 minut i kdyz servírka ven přišla a neobsloužila nás, ani nás neinformovala, ze ven menu nepodavaji. Nevim zda je servírka jasnovidec ale nemohla vedet ze chceme či nechceme menu. Šli jsme si tedy sednout dovnitř, kde jsme čekali dalších 20 minut na panenku, která byla vysušena a nedala se kousat. To ani nemluvím ze k nam přišla servírka 2x s jiným jídlem a jednou po nás chtela zaplatit i kdyz nam jeste jídlo nedonesla. Paní jsem nechtěla za dnešní chování dat ani dysko, bohužel mi ani nevrátila...
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme restauraci v pátek na denní menu. Jídlo velmi dobré! Opravdu jsme si pochutnali. Skvělý bonus je salátový bar a džbán s vodou a citronem zdarma. To beru jako velké plus. Personál v pohodě (jen se nezeptali na pití). V blízkém okolí asi nejlepší restaurace trochu na úrovni :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vse OK. Za poslednich 6 mesicu dochazi k caste vymene personalu. Nektera smena silna, nektera slabsi, nektera vylozene spatna, pomala.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Večeře se povedla. Jídlo bylo v pohodě. Asi nic oslnivého, ale to jsme ani nečekali. Vyhovovalo to potřebám, které jsme v daný den měli. Ale určitě nedoporučujeme rozlévanou Frankovku, tomu se je lepší vyhnout.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO