Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Palermo Ristorante Pizzeria

Nejstarší Italská restaurace v Karlových Varech - Palermo Ristorante Pizzeria nabízí tradiční italské pokrmy vždy výhradně z čerstvých surovin. Nabídka poledního menu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné obsluha milá. Pizza byla výborná, ale bohužel velké mínus musím dát za cenu, která byla opravdu přemrštěná. Ceny pizzy přez 300kc, to samé předkrmy i těstoviny :/
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá profesionální obsluha, pizza byla velmi dobrá, ale měli jsme již lepší, polévka byla také velmi dobrá. Nemůžeme posoudit těstoviny, ale podle těch vyšších cen by měli být excelentní. Jediné menší mínus je cena na úrovni luxusnějších restaurací.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
O co méně tato restaurace zvenku vypadá nápadně o to více je člověk příjemně překvapen uvnitř . Milý personál a zejména velmi chutné jídlo dělá z této restaurace jasný kulinářský tip v Karlových Varech.Doporučuji jejich lanýžové spigotti.
Palermo Ristorante Pizzeria Palermo Ristorante Pizzeria
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO