Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 139x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Paladeo Restaurante

Přehled hodnocení
79% celkově
77% personál
81% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 57x
4 48x
3 10x
2 8x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy skvělá obsluha a vynikající jídlo, dal jsem si 3 chodové menu a volba to byla moc dobrá. Vše bylo doplněno vynikajícím pivem. Všem doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Paladeo dávám 4 hvězdičky. Podnik byl velmi útulně zařízen, prostory byly moderní. Co se týče jídla, nejvíce mě ze všeho chutnal dezert, který jsem už dlouho neměla. Byla to pošírovaná hruška s čokoládovým přelivem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a milá obsluha, dobrá hudba v restauraci, neuvěřitelně teplé jídlo. Lepší paelly jsem nejedl :) Super a všem doporučuji (y).
Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci pochválím pěkné prostředí a dobré jídlo, zbytek byl špatný. Zmatená obsluha, dlouhé čekání, v restauraci byly cítit výpary z kuchyně, dusno. Předkrm – 3x tapas byl průměr, polévka pravá španělská – spíše vývar se zeleninou. Hlavní chody byly nejlepší, ty se povedly – vepřový T-bone a panenka ve slaninovém kabátku. Sice jsme dostali kompenzaci, ale návštěvu nedoporučím, musím říci, že horší obsluhu jsem nezažil. Ale doufám, že neměli svůj den a není to takhle běžně 
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Velmi rozporuplné pocity z této restaurace. Tváří se velmi noblesně, ale úroveň obsluhy vše bohužel sráží. V restauraci jsme byli jen my a další stůl cca s 6ti lidmi. Na pití se nás obsluha zeptala s omluvou až po 15min - dali jsme si mátový čaj a pivo. Měli jsme zakoupen voucher na 3-chodové menu pro jednoho. Polévku s předkrmem jsme si objednali naráz. Předkrm přišel po půlhodině s omluvou a kompenzací, že nám jej obsluha dala 2x, to samé se konalo s polévkou, s omluvou jsme ji dostali 2x. Poté jsme čekali asi další půlhodinu na objednané hlavní chody. Mezitím si objednáváme horký cider s kořením a zmatená obsluha se ptá, zda do něj chceme led..do horkého nápoje led? U vedlejšího stolu to také nebylo lepší, slyšeli jsme, že část jídel jako omluvu dostanou za půlku ceny. Z kuchyně bylo slyšet, jak paní čísnice radí kuchařce, jak co uvařit, no prostě krásný zážitek. Pokud bychom neměli část jídel na voucher, tak se zvedneme a odejdeme. Hlavní chod jsme čekali další katastrofu, ovšem mile překvapili, ten byl nejlepší z celého večera. Když zhodnotím samotné jídlo, tak předkrm (3× tapas - vyzrálá šunka jamon serrano, ovčí sýr Manchego, olivová tapenáda) byl průměrný, když srovnám s Espaňolou, tak mi to zde Španělsko vůbec nepřipomnělo. Polévka pravá španělská Olla podrida - přišla mi, jak kuřecí vývar se zeleninou, nevím, jak má vypadat, dle internetu úplně jinak, ale byla dobrá. A konečně to nejlepší z celého večera - Vepřový t-bone steak s chorizo omáčkou (400 g), bramborové půlky ve slaninovém županu - vynikající. A Vepřová panenka ve slaninovém kabátku, hříbková omáčka a fazolové lusky též výborné. Jako celek nedoporučuji.
Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veškerá jídla byla podávána včas a ve velmi dobré kvalitě, jen jedna osoba měla studenější panenku než předpokládala, ale jinak super a všichni byli spokojeni. Zdravíme srdečně kuchaře a veškerý personál a vedení restaurace.. cenová hladina odpovídající... snad květinová výzdoba nebyla.. ale jinak ochota a kuchyně má skvělé hodnoty.
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Ryba dobrá - tím to bohužel končí. Ostatní jídla nebyla dobrá, k tomu nám celou dobu hrál Michal David z CD.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve španělské restauraci Paladeo jsme byli poprvé, Hlavní jídlo - paella bylo neskutečně dobré. Měla jsem strach (nejím ryby), že rýže bude cítit rybinou,nebyla. Prostě lahůdka.Lida
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlý obchodní oběd, rezervace krátce před tím, proběhla bez problémů. Restaurace samotná hezká, ale skoro prázdná. Jídlo chutné, ale žádný gastronomický zázrak. Ceny trochu vyšší, ale kvalita jídla odpovídá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO