Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 133x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Paladeo Restaurante

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Škoda, že už s mými přáteli nemůžeme navštěvovat tuto restauraci, protože ukončila provoz. Byl tu velmi milý a pohotový personál. Jídlo bylo taktéž vždy velmi dobře uvařené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, v Brně jedna z lepších restaurace, ve které jsme byli. Vyrovná se pražským špičkovým podnikům. Ceny pochopitelně kvalitě odpovídají. Vřele doporučuji!
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
The restaurant was close
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy skvělá obsluha a vynikající jídlo, dal jsem si 3 chodové menu a volba to byla moc dobrá. Vše bylo doplněno vynikajícím pivem. Všem doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Paladeo dávám 4 hvězdičky. Podnik byl velmi útulně zařízen, prostory byly moderní. Co se týče jídla, nejvíce mě ze všeho chutnal dezert, který jsem už dlouho neměla. Byla to pošírovaná hruška s čokoládovým přelivem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a milá obsluha, dobrá hudba v restauraci, neuvěřitelně teplé jídlo. Lepší paelly jsem nejedl :) Super a všem doporučuji (y).
Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci pochválím pěkné prostředí a dobré jídlo, zbytek byl špatný. Zmatená obsluha, dlouhé čekání, v restauraci byly cítit výpary z kuchyně, dusno. Předkrm – 3x tapas byl průměr, polévka pravá španělská – spíše vývar se zeleninou. Hlavní chody byly nejlepší, ty se povedly – vepřový T-bone a panenka ve slaninovém kabátku. Sice jsme dostali kompenzaci, ale návštěvu nedoporučím, musím říci, že horší obsluhu jsem nezažil. Ale doufám, že neměli svůj den a není to takhle běžně 
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Velmi rozporuplné pocity z této restaurace. Tváří se velmi noblesně, ale úroveň obsluhy vše bohužel sráží. V restauraci jsme byli jen my a další stůl cca s 6ti lidmi. Na pití se nás obsluha zeptala s omluvou až po 15min - dali jsme si mátový čaj a pivo. Měli jsme zakoupen voucher na 3-chodové menu pro jednoho. Polévku s předkrmem jsme si objednali naráz. Předkrm přišel po půlhodině s omluvou a kompenzací, že nám jej obsluha dala 2x, to samé se konalo s polévkou, s omluvou jsme ji dostali 2x. Poté jsme čekali asi další půlhodinu na objednané hlavní chody. Mezitím si objednáváme horký cider s kořením a zmatená obsluha se ptá, zda do něj chceme led..do horkého nápoje led? U vedlejšího stolu to také nebylo lepší, slyšeli jsme, že část jídel jako omluvu dostanou za půlku ceny. Z kuchyně bylo slyšet, jak paní čísnice radí kuchařce, jak co uvařit, no prostě krásný zážitek. Pokud bychom neměli část jídel na voucher, tak se zvedneme a odejdeme. Hlavní chod jsme čekali další katastrofu, ovšem mile překvapili, ten byl nejlepší z celého večera. Když zhodnotím samotné jídlo, tak předkrm (3× tapas - vyzrálá šunka jamon serrano, ovčí sýr Manchego, olivová tapenáda) byl průměrný, když srovnám s Espaňolou, tak mi to zde Španělsko vůbec nepřipomnělo. Polévka pravá španělská Olla podrida - přišla mi, jak kuřecí vývar se zeleninou, nevím, jak má vypadat, dle internetu úplně jinak, ale byla dobrá. A konečně to nejlepší z celého večera - Vepřový t-bone steak s chorizo omáčkou (400 g), bramborové půlky ve slaninovém županu - vynikající. A Vepřová panenka ve slaninovém kabátku, hříbková omáčka a fazolové lusky též výborné. Jako celek nedoporučuji.
Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante Restaurace Paladeo Restaurante
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veškerá jídla byla podávána včas a ve velmi dobré kvalitě, jen jedna osoba měla studenější panenku než předpokládala, ale jinak super a všichni byli spokojeni. Zdravíme srdečně kuchaře a veškerý personál a vedení restaurace.. cenová hladina odpovídající... snad květinová výzdoba nebyla.. ale jinak ochota a kuchyně má skvělé hodnoty.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO