Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 133x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Paladeo Restaurante

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
81% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 55x
4 47x
3 10x
2 6x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veškerá jídla byla podávána včas a ve velmi dobré kvalitě, jen jedna osoba měla studenější panenku než předpokládala, ale jinak super a všichni byli spokojeni. Zdravíme srdečně kuchaře a veškerý personál a vedení restaurace.. cenová hladina odpovídající... snad květinová výzdoba nebyla.. ale jinak ochota a kuchyně má skvělé hodnoty.
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Ryba dobrá - tím to bohužel končí. Ostatní jídla nebyla dobrá, k tomu nám celou dobu hrál Michal David z CD.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve španělské restauraci Paladeo jsme byli poprvé, Hlavní jídlo - paella bylo neskutečně dobré. Měla jsem strach (nejím ryby), že rýže bude cítit rybinou,nebyla. Prostě lahůdka.Lida
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlý obchodní oběd, rezervace krátce před tím, proběhla bez problémů. Restaurace samotná hezká, ale skoro prázdná. Jídlo chutné, ale žádný gastronomický zázrak. Ceny trochu vyšší, ale kvalita jídla odpovídá.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Už bych do této restaurace nikdy nešla a nikomu ji nedoporučila . Po příchodu si vzala hned voucher a na pití jsme čekali tak 30 minut než přišla obsluha a něco nabídla a dalších tak 20 minut než to donesla . no a v restauraci jsme byli jen mi dvě a na zahrádce tak další max 4 lidi .prý paní nestíhala jenže venku chtěli platit tak museli dovnitř a klepat na bar a čekat než příjde nějaká obsluha ,které by řekl ,že by rád zaplatil .
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V podniku je neuvěřitelné teplo, i přes to, že jsou prostory klimatizovány. Personál zdraví pod fousy, neusmějí se, nemluví - asi je jim teplo a já bych taky nebyla moc příjemná když by ze mě v práci lilo.. Jídlo průměrné. Za stejnou cenu je mnoho restaurací, kde se najím lépe.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ochotný a příjemný personál, hezké prostředí a velmi dobré jídlo. Jen nabídka byla menší, než je v jídelním i nápojovém lístku...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci pravidelne navstevuji a vzdy jsem velmi spokojen a jinak tomu nebylo ani tentokrat. Ma velmi prijemne prostredi, z jidelního listku si vybere zajiste uplne kazdy. Navstevu mohu jedine doporucit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO