Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 127x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Padowetz

Přehled hodnocení
90% celkově
88% personál
89% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 67x
4 49x
3 10x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z mých oblíbených pivnic. Pivnice je udělána v moderním duchu, spíše pro mladší věkovou skupinu, Plznička výborná, taktéž jídlo a musím říct, že i obsluha je rychlejší a příjemnější, než tady bývalo zvykem. Pro večerní posezení s přáteli "ve stadtlu u dobrýho škopku" určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá obsluha, příjemné prostředí, potvrzení rezervace proběhla obratem. Po příchodu bylo možné vyměnit stůl za jiný, blíž k televizi. Skvělé pivo, rychlá obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Fajnová restaurace poblíž hlavního nádraží, kde se dá kvalitně najíst a příjemně posedět u piva. Zdejší burger i obsluha mile překvapili, oboje mělo šťávu, takže za mě na výbornou. Určitě můžeme doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tahle restaurace patří mezi nejlepší v Brně. Pivo je zde zcela fantastické. Co se týká jidla a ostatního pití bylo vše v naprostém pořádku. Personál byl přijemný jako vždy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět navštivili tuto restauraci v centru města vyškova, jako vždy bylo vše v naprostém pořadku.obsluha byla pohotová, jidlo a pití bylo naprosto genilní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Padowetz je pěkná pivnice v centru, Plznička byla dobrá, k tomu naložený hermelín a opečená klobása, tak co víc si přát. Určitě doporučuji k večernímu posezení u piva.
Restaurace Padowetz Restaurace Padowetz Restaurace Padowetz Restaurace Padowetz Restaurace Padowetz
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Se vším sem byl spokojen, jak s načepovaným pivem, tak obsluhou i jídlem. Dali jsme si nakládaný hermelín a grilovanou klobásu. Chléb byl čerstvý, přesně tak jak uvádí v lístku, takže doporučuji.
Restaurace Padowetz Restaurace Padowetz Restaurace Padowetz
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci padowetz navštěvuji velmi ráda, především kvůli dobré dostupnosti kousek od centra. Vaří výborně, a obsluha je příjemná. Co mě ovšem trosku zklamalo, je tzv"nekuřácká" část, jelikož kouř z cigaret tam byl cítit úplně stejně jako v části kuřácké.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Fajnová restaurace poblíž hlavního nádraží, kde se dá kvalitně najíst a příjemně posedět u piva. Zdejší burger i obsluha mile překvapili, oboje mělo šťávu, takže za mě na výbornou.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO