Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 127x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Padowetz

Padowetz nabízí svým náštěvníkům příjemné posezení. Ať už je to u piva, oběda či večeře, za káždé situace tu budou plnit Vaše přání. Udělají tu vše pro to, abyste se cítili příjemně. Každý den tu mají pro Vás připravené denní menu a širokou nabídku hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z mých oblíbených pivnic. Pivnice je udělána v moderním duchu, spíše pro mladší věkovou skupinu, Plznička výborná, taktéž jídlo a musím říct, že i obsluha je rychlejší a příjemnější, než tady bývalo zvykem. Pro večerní posezení s přáteli "ve stadtlu u dobrýho škopku" určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá obsluha, příjemné prostředí, potvrzení rezervace proběhla obratem. Po příchodu bylo možné vyměnit stůl za jiný, blíž k televizi. Skvělé pivo, rychlá obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Fajnová restaurace poblíž hlavního nádraží, kde se dá kvalitně najíst a příjemně posedět u piva. Zdejší burger i obsluha mile překvapili, oboje mělo šťávu, takže za mě na výbornou. Určitě můžeme doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO