Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 77x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Padowetz

Padowetz nabízí svým náštěvníkům příjemné posezení. Ať už je to u piva, oběda či večeře, za káždé situace tu budou plnit Vaše přání. Udělají tu vše pro to, abyste se cítili příjemně. Každý den tu mají pro Vás připravené denní menu a širokou nabídku hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné "moderní" prostředí. Kuřácká část sice není fyzicky oddělena od nekuřácké, ale kromě průchodu kuřáckou částí při příchodu a odchodu jsme neměli problém. Jídlo chutné a nabídka bude dostatečná na pár dalších návštěv. Jediný skutečný problém byl, že RESTU nepředal do restaurace změnu v rezervaci, ale naštěstí bylo volno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné prostředí, i přesto, že se jedná o velký podnik, můžete mít relativní klid u postranních stolků v "boxech", výborné bylo pivo i víno, z jídla jsme si dali žebírka a nebylo jim co vytknout, skvěle propečená. Určitě přijdu znovu buď na večeři, nebo klidně jen tak na pivo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO