Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 46x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pablo EscoBar

Pablo Esco Bar byl otevřen na podzim roku 2013 a klade velký důraz na kvalitu pokrmů, drinků a profesionalitu obsluhy. Zaměřují se zde především na koktejly z čerstvého ovoce, šťáv, pyréček a bylin. Každé roční období vytvářejí speciální nabídku koktejlů a domácích limonád ze sezónního ovoce. Stále rozšiřují nabídku rumů z celého světa. Pro milovníky doutníků jsou zde připraveny kousky například z Nikaraguy, Kuby, Dominikánské republiky, Švýcarska, Hondurasu a Ekvádoru. Každých 14 dní je v nabídce jeden ze speciálních Pablových burgerů. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde podruhé. Opět jsme si pochutnali nejen na jídle, ale i na zajímavých koktejlech. Hamburgery výborné. Personál velice milý a ochotný. Rozhodně přijdeme brzy znova.
Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemný bar v dostupné lokalitě, velký výběr koktejlů a jiných drinků. Koktejly jsou krásné, výborné a za dobrou cenu. Měly jsme burgr a nachos, obojí výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná obsluha, doporučí jídlo a pití podle vašeho vkusu a představ. Dal jsem si El Toro burger a dva koktejly, obojí bylo vynikající. Škoda jen nedořešeného nekuřáckéhi prostředí v zadní části restaurace.
Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO