Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 41x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pablo EscoBar

Pablo Esco Bar byl otevřen na podzim roku 2013 a klade velký důraz na kvalitu pokrmů, drinků a profesionalitu obsluhy. Zaměřují se zde především na koktejly z čerstvého ovoce, šťáv, pyréček a bylin. Každé roční období vytvářejí speciální nabídku koktejlů a domácích limonád ze sezónního ovoce. Stále rozšiřují nabídku rumů z celého světa. Pro milovníky doutníků jsou zde připraveny kousky například z Nikaraguy, Kuby, Dominikánské republiky, Švýcarska, Hondurasu a Ekvádoru. Každých 14 dní je v nabídce jeden ze speciálních Pablových burgerů. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde podruhé. Opět jsme si pochutnali nejen na jídle, ale i na zajímavých koktejlech. Hamburgery výborné. Personál velice milý a ochotný. Rozhodně přijdeme brzy znova.
Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemný bar v dostupné lokalitě, velký výběr koktejlů a jiných drinků. Koktejly jsou krásné, výborné a za dobrou cenu. Měly jsme burgr a nachos, obojí výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná obsluha, doporučí jídlo a pití podle vašeho vkusu a představ. Dal jsem si El Toro burger a dva koktejly, obojí bylo vynikající. Škoda jen nedořešeného nekuřáckéhi prostředí v zadní části restaurace.
Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO