Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pablo EscoBar

Pablo Esco Bar byl otevřen na podzim roku 2013 a klade velký důraz na kvalitu pokrmů, drinků a profesionalitu obsluhy. Zaměřují se zde především na koktejly z čerstvého ovoce, šťáv, pyréček a bylin. Každé roční období vytvářejí speciální nabídku koktejlů a domácích limonád ze sezónního ovoce. Stále rozšiřují nabídku rumů z celého světa. Pro milovníky doutníků jsou zde připraveny kousky například z Nikaraguy, Kuby, Dominikánské republiky, Švýcarska, Hondurasu a Ekvádoru. Každých 14 dní je v nabídce jeden ze speciálních Pablových burgerů. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemný bar v dostupné lokalitě, velký výběr koktejlů a jiných drinků. Koktejly jsou krásné, výborné a za dobrou cenu. Měly jsme burgr a nachos, obojí výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná obsluha, doporučí jídlo a pití podle vašeho vkusu a představ. Dal jsem si El Toro burger a dva koktejly, obojí bylo vynikající. Škoda jen nedořešeného nekuřáckéhi prostředí v zadní části restaurace.
Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar Restaurace Pablo EscoBar
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Tento podnik sme navštívili s kamarátmi v sobotu večer - posadili nás do zadnej časti podniku, ktorá ma príjemnú atmosféru ladiaci k téme podniku, horšie to ale bolo so sedením, ktoré bolo "záhradného typu", stôl je príliš nízko a celkovo sa tam sedí nepohodlnne. Neprispievalo k tomu ani veľmi slabé osvetlenie pri ktorom je skoro nemožné si v menu čítať. Túto negatívnejšiu časť ale vyvažuje takmer dokonalá obsluha, milá, ochotná, nevtieravá a samozrejme veľmi dobré jedlo (burger a šalát) a drink. Podnik rozhodne odporúčam.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO