Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

P7 Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Podnik jsem zvolila především kvůli dětskému koutku. Prostředí je příjemné v retro stylu. K dispozici dětský koutek, zidlicky. Obsluha také milá. Zklamala nás jen kuchyně. Meli jsme těstoviny se smetanou na liskach. Lisky byly podle chuti z konzervy. Lasagne byly chuťově docela dobré, ale dost rychle připravené, podle me jen rozmražené. Pro dítě jsme zvolili tresku s bramborovou kaší, ryba byla ale hodne korenena grilovacim kořením a presolena. Pro dítě absolutně nevhodná, a to byla nabídnuta v rámci dětského menu. Potěšil mě ale přístup, kdy nam udělali novou tresku již bez zbytečného koření a soli. Sice celkem dost kosti, takze jsem musela diteti peclive probírat, ale dobré.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná restaurace, kterou vybíráme hlavně pro baby friendly prostředí. Funkční dětský koutek, možnost mít kočárek venku tak, aby byl za sklem blízko očím matky. S dětmi se budeme vždy rády vracet :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Stylové prostředí 60. let, podkreslené vhodnou hudbou. Dobré jídlo, pohotový personál.
P7 Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nemohli jsme být spokojenější. Jídlo bylo famózní, všichni jsme si pochutnali a kvitujeme, že ceny má P7 nastavené příjemně. Určitě zkuste zdejší fondant, který byl luxusní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli po delší době a byli jsme velmi spokojení. Dali jsme si dvě vegetariánské pizzy (fakt skvělé) a lasagne. K tomu jsme popíjeli výborné bílé víno. Nemají problém dát k tomu vodu z kohoutku, což v Praze není samozřejmost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace si drží stále svůj standard, vedle stálé nabídky pokaždé nabízí i aktuální stylové menu. Tato restaurace má svoji nezaměnitelnou atmosféru a patří k těm, kam se člověk rád vrací.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je vybavena odlehčeným retro stylem a navozuje čistou a vzdušnou atmosféru. Jídlo mě pokaždé mile překvapí - jídelníček se obměňuje a kuchař umí. Až nečekaně skvělý poměr cena/ kvalita.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tato nově zrekonstruovaná restaurace je oproti původnímu stavu celkem moderně a vkusně zařízená, v létě všichni ocení zahrádku a nově i předzahrádku s houpací sítí. Také je vybavena dětským koutkem. Vaří tu docela chutně i nápaditě a pizzy mají myslím nadstandardní oproti jiným pizzeriím. Personál je pozorný a ochotný.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO