Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

P7 Restaurant

Park7 je retro restaurace s terasou, nachízející se v dolní části Parkhotelu Praha. Příjemný interiér, retro styl a nádech 60. let. Různorodé menu restaurace je připravováno výhradně z čerstvých surovin a potěší jak chutí, tak i vzhledem. Těšit se hosté mohou například na výbornou pizzu z místní pece, saláty, těstoviny, masa či domácí burgery.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli po delší době a byli jsme velmi spokojení. Dali jsme si dvě vegetariánské pizzy (fakt skvělé) a lasagne. K tomu jsme popíjeli výborné bílé víno. Nemají problém dát k tomu vodu z kohoutku, což v Praze není samozřejmost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace si drží stále svůj standard, vedle stálé nabídky pokaždé nabízí i aktuální stylové menu. Tato restaurace má svoji nezaměnitelnou atmosféru a patří k těm, kam se člověk rád vrací.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je vybavena odlehčeným retro stylem a navozuje čistou a vzdušnou atmosféru. Jídlo mě pokaždé mile překvapí - jídelníček se obměňuje a kuchař umí. Až nečekaně skvělý poměr cena/ kvalita.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO