Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Ovocný Světozor Dejvická

Již ze samotného pojmenování cukrárny vyplývá zaměření, spočívající především ve výrobě a prodeji ovocných dobrot, z nichž nejproslulejší je točená banánová a jahodová zmrzlina. Vyhlášené jsou i agarované ovocné dorty a zmrzlinové poháry. V nabídce je ovšem i nepřeberné množství šlehačkových a tvarohových dortů, cukrářského pečiva, palačinek a vaflí, přičemž dortové korpusy a cukrářské pečivo pochází z vlastní pekárny. To vše doplňují lahůdky - obložené chlebíčky a chleby, briošky, plněné houstičky, croissanty, cereální rohlíky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Ve Světozoru jsme jako téměř vždy vystáli pořádnou frontu. Je to nepříjemné. Ale mají zde velký výběr opravdu kvalitních dortů za poněkud vyšší ceny. Chlebíčky pěkné, čerstvé.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsme si ve Světozoru vystály s vnučkou ohromnou frontu a pak hledaly volné místo u stolu. Bohužel jahody se šlehačkou nebyly čerstvé, ale mražené. Tentokrát nespokojenost.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO