Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Ovocný světozor

Již ze samotného pojmenování cukrárny vyplývá zaměření, spočívající především ve výrobě a prodeji ovocných dobrot, z nichž nejproslulejší je točená banánová a jahodová zmrzlina. Vyhlášené jsou i agarované ovocné dorty a zmrzlinové poháry. V nabídce je ovšem i nepřeberné množství šlehačkových a tvarohových dortů, cukrářského pečiva, palačinek a vaflí, přičemž dortové korpusy a cukrářské pečivo pochází z vlastní pekárny. To vše doplňují lahůdky - obložené chlebíčky a chleby, briošky, plněné houstičky, croissanty, cereální rohlíky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsme si ve Světozoru vystály s vnučkou ohromnou frontu a pak hledaly volné místo u stolu. Bohužel jahody se šlehačkou nebyly čerstvé, ale mražené. Tentokrát nespokojenost.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Tak jsem opět po delší době zavítala do Ovocného Světozoru na Dejvické. Byla tam jako vždy menší frontička a nemile mi překvapilo zdražení jejich již dost drahých dortů.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrát jsem se zastavila jen pro pár zákusků domů. Světozor je v samém centru Dejvic a mají zde moc dobré dortíčky, jen si člověk musí pokaždé vystát frontu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO