Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Ovocný světozor

Již ze samotného pojmenování cukrárny vyplývá zaměření, spočívající především ve výrobě a prodeji ovocných dobrot, z nichž nejproslulejší je točená banánová a jahodová zmrzlina. Vyhlášené jsou i agarované ovocné dorty a zmrzlinové poháry. V nabídce je ovšem i nepřeberné množství šlehačkových a tvarohových dortů, cukrářského pečiva, palačinek a vaflí, přičemž dortové korpusy a cukrářské pečivo pochází z vlastní pekárny. To vše doplňují lahůdky - obložené chlebíčky a chleby, briošky, plněné houstičky, croissanty, cereální rohlíky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrát jsem se zastavila jen pro pár zákusků domů. Světozor je v samém centru Dejvic a mají zde moc dobré dortíčky, jen si člověk musí pokaždé vystát frontu.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Škoda, šly jsme odpoledne na chlebíček a zákusek na Dejvickou do Světozoru, ale bylo tam tak plno a opravdu veká fronta na objednání, že jsme se ani nezastavily.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsem zašla do Ovocného Světozoru na můj oblíbený malinový dortík s kávičkou. Jako jejich věrný zákazník jsem ho dostala zdarma k mým dnešním narozeninám ☺.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO