Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna Ovocný světozor

Již ze samotného pojmenování cukrárny vyplývá zaměření, spočívající především ve výrobě a prodeji ovocných dobrot, z nichž nejproslulejší je točená banánová a jahodová zmrzlina. Vyhlášené jsou i agarované ovocné dorty a zmrzlinové poháry. V nabídce je ovšem i nepřeberné množství šlehačkových a tvarohových dortů, cukrářského pečiva, palačinek a vaflí, přičemž dortové korpusy a cukrářské pečivo pochází z vlastní pekárny. To vše doplňují lahůdky - obložené chlebíčky a chleby, briošky, plněné houstičky, croissanty, cereální rohlíky.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Zastavila jsem se ve Světozoru na jahodový zmrzlinový pohár, ale bohužel jsem nebyla spokojená. Poprvé zde. Požádala jsem prodavačku o oříškovou zmrzlinu, ale dostala jsem točenou ovocnou, kterou nemám ráda.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvela cukrarna s peknym interierem. Posezeni venku je nic moc. Co tu mam vazne rad je pistaciova zmrzlina. Miluju ty kousky pistacii. Co tu vazne nemam rad jsou ty rady v lete :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsem vzala vnučku na oslavu MDD do skvělé cukrárny Ovocný Světozor. Miluje tu ovocné košíčky s jahodami. Je zde moderní prostředí, ale dortíky poněkud dražší.
Cukrárna Ovocný světozor
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO