Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ovocný Světozor

Firma Hájek a Boušová, spol. s r.o. byla založena počátkem roku 1992. Jednalo se vlastně o plynulé navázání na dlouholetou tradici Ovocných lahůdek Světozor sahající až do poloviny 70. let minulého století. V cukrárně vyrábí převážně ovocné dobroty, agarované ovocné dorty, nepřeberné množství šlehačkových a tvarohových dortů, cukrářského pečiva, palačinek a vaflí, přičemž dortové korpusy a cukrářské pečivo pochází z vlastní pekárny. Nabízí také zmrzlinové poháry, ale i lahůdky - obložené chlebíčky a chleby, briošky, plněné houstičky, croissanty, cereální rohlíky. V cukrárně nechybí dostatečný výběr teplých i studených nápojů: káva, čaj, grog, horká čokoláda, mléčné koktejly, sorbety, šťávy z čerstvého ovoce a nealko značky Coca Cola.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tady to žije! Za dobu, co jsme tu strávili se dveře predavaly mezi přicházejícími. Podle toho tu taky bylo rušno. Nabídka zakusku,zmrzlin a chlebicku opravdu široká. Jen to kafe neni vůbec dobrý, strašně kyselý.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborná zmrzlina. Zejména ovocná točená banánovo-jahodová. Ale pozor na extra ořechovou, je slaná. A to ne jako třeba slaný karamel v Angelatu, ale opravdu hodně slaná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Personál je ochotný, ale obsluhuje se pouze u pultu, kde se tvoří obří fronta. Nutno ale říct, že se vyplatí počkat. Zákusky i dezerty jsou vyhlášené. Obzvlásť doporučuji pohár Karamel :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO