Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Ouky Douky Coffee

Přehled hodnocení
85% celkově
81% personál
82% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 9x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme se opět s kolegyní zastavily na obídek v kavárně Ouky Douky Coffee v Holešovicích. Kolegyně dala svoji klasiku....coca colu a espresso kávu, já jsem si dala čočkovou polévku. Výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé skvělé
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme navštívily v čase oběda restauraci Ouky Douky v Holešovicích, cola, káva a výborná polévka kulajda. Přemýšlely jsme i o čerstvých lívancích s marmeládou či medem, snad na ně dojde příště :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsme s kolegyní opět strávily polední čas v našem "obědovém" podniku Ouky Douky v Holešovicích. Vítáme coca colu v lahvích, káva výtečná, nicméně dnešní polévka nebyla špatná, ale do bramboračky měla daleko....chyběly v ní houby :-(((. Snad příště.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme po týdnu opět zavítaly s kolegyní do kavárny Ouky Douky v Holešovicích, dnes byla v nabídce výtečná frankfurtská polévka, expresso káva i cola byla opět naší samozřejmostí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Ouky Douky v Holešovicích byla i dnes naším místem pro obídek. Obsluha je milá a vcelku rychlá. Rádi se do této restaurace vracíme, jsme zde spokojeni. Super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárnu Ouky Douky v Holešovicích jsme dnes navštívili asi po týdnu, máme zde už tradiční objednávku, coca colu, kávu a polévku, která dnes bohužel nebyla nic moc, ale věříme, že to bylo zcela výjimečně :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Ouky Douky Coffee v Holešovicích je naším místem pro krátkou zastávku o polední pauze. Trávíme zde čas u dobré kávy, coly a někdy i polévky. Časem zkusíme i něco z nabízených snídaní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Ouky Douky jsme navštívily s kolegyní již po několikáté. Je bezvadné, že se místa dají rezervovat přes portál Restu, protože v době okolo oběda zde bývá docela plno, jednou jsme dokonce musely lokál opustit neb si nebylo kam sednout. Tuto otázku ted již řešit nemusíme neb máme vždy místo rezervované. Dnes jsme si pochutnaly opět na výborné polévce a kafíčku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ouky Douky v Holešovicích nám slouží v případě, když nemáme příliš času a přesto se chceme dobře najíst. Dělají tu výtečné snídaně, v pozdějším čase pak polévky. Obsluha je celkem v pohodě, na objednávku nemusíme nikdy dlouho čekat. Rádi se sem s kolegyní vracíme, jelikož je kuřačka, tak jí vyhovuje, že si po jídle může i zapálit (na rozdíl od jiných restaurací, které jsou dnes ve většině případů v době oběda nekuřácké).
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO