Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Ouky Douky Coffee

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Místnost plná starých knih... starý vintage nábytek. Prostředí hodnotím velmi kladně, jako kdybych seděla u prababičky v knihovně. :)) Personál je ochotný a usměvavý, avšak poněkud pomalejší, ale jejich Ouky Douky snídani miluju!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše dnešní návštěva v Ouky Douky v Holešovicích se vydařila, daly jsme si dobrou brokolicovou polévku a na zahřátí hrnek zázvorového čaje s medem a citronem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes opět naše oblíbená chvilka s kolegyní v restauraci Ouky Douky v Holešovicích u kávy, coly a polévky, dnes byla mooc dobrá pórková....můžeme jen a jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme po delší době zavítaly s kolegyní do restaurace Ouky Douky v Holešovicích. Polévka nás dnes úplně nezaujala, tak jsme vyzkoušely snídani Ouky Douky, byly jsme moc spokojené. Jedinou výhradu bychom měly ke kávě, která se dnes moc nepovedla, asi nová značka :-(.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Ouky Douky je místo kam často chodíme na Leffe, má to atmosféru a je to pro nás taková ta blízká klasika. Ale postupne mi vim dal vic vadi jak příšerně zakoureny je ten prostor. Z maloktereho baru v Praze odchazim vzdy s takovym oderem...
Celkově    
personál 2
prostředí 1
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn fajn
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme s kolegyní s největší pravděpodobností završily naše téměř pravidelné setkání v Ouky Douky. Dnes byla výborná hrachová polévka. Těšíme se na příští rok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme, vzhledem k pracovnímu vytížení, navštívily restauraci Ouky Douky tak nějak na skok. Daly jsme si na probrání colu a kolegyně ještě svoji oblíbenou kávu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po včerejší pauze jsme dnes opět dorazily s kolegyní na náš pravidelný pokec do restaurace Ouky Douky v Holešovicích. Oblíbený zázvorový čaj dnes nebyl nic moc, ale bohužel vlastní vinou, zapomněla jsem na citron :-(. Bez něj to není ono.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO