Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Ouky Douky Coffee

Provoz literární kavárny s připojením k internetu, s počítači a tiskárnou. Specializací podniku jsou snídaně, polévky, sendviče, saláty, dezerty a další. Možnost pořádání vernisáží.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Ouky Douky jsme navštívily s kolegyní již po několikáté. Je bezvadné, že se místa dají rezervovat přes portál Restu, protože v době okolo oběda zde bývá docela plno, jednou jsme dokonce musely lokál opustit neb si nebylo kam sednout. Tuto otázku ted již řešit nemusíme neb máme vždy místo rezervované. Dnes jsme si pochutnaly opět na výborné polévce a kafíčku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ouky Douky v Holešovicích nám slouží v případě, když nemáme příliš času a přesto se chceme dobře najíst. Dělají tu výtečné snídaně, v pozdějším čase pak polévky. Obsluha je celkem v pohodě, na objednávku nemusíme nikdy dlouho čekat. Rádi se sem s kolegyní vracíme, jelikož je kuřačka, tak jí vyhovuje, že si po jídle může i zapálit (na rozdíl od jiných restaurací, které jsou dnes ve většině případů v době oběda nekuřácké).
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 2
Kavárna spojená s antikvariárem, hlučné, neútulné prostředí s omlácenymi stoly a židlemi, polovina kavárny silně zakouřena, obsluha vcelku příjemná, ale nepozorná (dostali jsme něco jiného, než jsme objednali). Zajímavý zážitek, ale příště si ho raději necháme ujít.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO