Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Ouky Douky Coffee

Provoz literární kavárny s připojením k internetu, s počítači a tiskárnou. Specializací podniku jsou snídaně, polévky, sendviče, saláty, dezerty a další. Možnost pořádání vernisáží.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes opět naše oblíbená chvilka s kolegyní v restauraci Ouky Douky v Holešovicích u kávy, coly a polévky, dnes byla mooc dobrá pórková....můžeme jen a jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme po delší době zavítaly s kolegyní do restaurace Ouky Douky v Holešovicích. Polévka nás dnes úplně nezaujala, tak jsme vyzkoušely snídani Ouky Douky, byly jsme moc spokojené. Jedinou výhradu bychom měly ke kávě, která se dnes moc nepovedla, asi nová značka :-(.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Ouky Douky je místo kam často chodíme na Leffe, má to atmosféru a je to pro nás taková ta blízká klasika. Ale postupne mi vim dal vic vadi jak příšerně zakoureny je ten prostor. Z maloktereho baru v Praze odchazim vzdy s takovym oderem...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO