Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Osvěžovna

Přehled hodnocení
44% celkově
47% personál
58% prostředí
55% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 1x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
O naší rezervaci prostřednictvím RESTU v restauraci nikdo nevěděl (!?), přestože jsme dostaly několik upozornění od aplikace přes SMS. Přesto jsme si sedly - v nabídce vinného listu však pouze polosladké víno, což nám jako degustační osvěžení stačilo, takže poté jsme se přesunuly do nedaleké pizzerie v Ostrovní, kde nabídka už odpovídala evropskému velkoměstu a ne kiosku u železniční zastávky.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Dle webových stránek vypadá tento podnik velice solidně, realita je bohužel jiná. Špinavé nádobí, studená káva, studené jídlo, které bylo mastné a ceny neuvážené. Nikdy více!!!
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
Bohužel jsme byli velice zklamaní, bylo nás 6 a chtěli jsme platit každý zvlášť, nebylo nám vyhověno, museli jsme se ptát,kolik co stojí, sami si to spočítat, nakonec dát dohromady, bylo to velice nepříjemné, přepokládám, že když si tato restaurace hraje na lepší, bude nám hostům vyhověno. Restaurace byla úplně prázdná, číšnice mohla si dát trochu práce a účty nám rozpočítat....již nikdy !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Docela příjemná restaurace v centru Prahy, kde se dá najíst a napít za slušné ceny a přitom i kvalita jídel není špatní. Asi sem někdy příště zajdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super podnik, krásné posezení venku hned u řeky a divadla. A pivko taky skvělé, správně vychlazené

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO