Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Osudová přitažlivost

Zveme vás k příjemnému posezení do restaurace klubového typu, která se nachází v Praze na Žižkově a to v ulici Lipanská, jen několik kroků od tramvajové zastávky stejného jména. Naleznete tu pestrou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně několika druhů čepovaných piv z produkce pivovarů Svijany a Budějovický Budvar.

Kuchyně, v jejíž nabídce převažují česká jídla, používá výhradně čerstvé a kvalitní suroviny. Každý den vám v restauraci mohou nabídnout čerstvá grilovaná žebírka, kolena a kachny, grilovaná křídla a tatarský biftek. Některá jídla je nutné objednat si 24 hodin předem.

Ke sledování sportovních přenosů je pro vás připravena velká plazmová obrazovka a o další zábavu se stará hudba z jukeboxu dle vlastního výběru. Pro vyznavače virtuálního světa je k dispozici volné připojení k internetu pomocí Wi-Fi technologie.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO