5 fotek

Restaurace Osudová přitažlivost

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Osudová přitažlivost

Zveme vás k příjemnému posezení do restaurace klubového typu, která se nachází v Praze na Žižkově a to v ulici Lipanská, jen několik kroků od tramvajové zastávky stejného jména. Naleznete tu pestrou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně několika druhů čepovaných piv z produkce pivovarů Svijany a Budějovický Budvar.

Kuchyně, v jejíž nabídce převažují česká jídla, používá výhradně čerstvé a kvalitní suroviny. Každý den vám v restauraci mohou nabídnout čerstvá grilovaná žebírka, kolena a kachny, grilovaná křídla a tatarský biftek. Některá jídla je nutné objednat si 24 hodin předem.

Ke sledování sportovních přenosů je pro vás připravena velká plazmová obrazovka a o další zábavu se stará hudba z jukeboxu dle vlastního výběru. Pro vyznavače virtuálního světa je k dispozici volné připojení k internetu pomocí Wi-Fi technologie.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace