Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Ostravanka u Černého stromu

V nekuřácké kavárně s příjemným interiérem nabízí především velmi kvalitní kávu, a to jak zrnkovou na váhu, tak v podobě lahodných kávových nápojů, výtečné horké čokolády, čerstvě rozpékané sladké pečivo, koláče, muffiny a další dobroty z věhlasné pekárny M+M v Šilheřovicích, čerstvě na místě připravované bagety, pohádkové dorty z rukou mistra v oboru pana Prokopa, pestrý výběr nealkoholických i alkoholických nápojů, luxusní čaje Harney & Sons.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je moc příjemná, kafe výborné a dezerty taky mňamka. Jen nás malinko nakonec zamrzelo, že slečna při vyučtování nějak uťukla a za 2 latte a 2 muffiny nám naúčtovala krásných 199 Kč a to nám měla slevu 20% na kafe na Leo kartu. Mnooo, uvidíme, zdali tam ještě příště půjdeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO