Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 259x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Osteria Da Clara

Přehled hodnocení
93% celkově
90% personál
85% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 182x
4 57x
3 15x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Asi stá návštěva v Osteria da Clara a znovu úžasný zážitek. Pokud chcete vzít blízké přátele na opravdu kulinářský zážitek doporučuji Osteria da Clara. Vybrat si můžete od skvělých polévek, přes pastu s čerstvými mořskými plody až po profesionálně připravené ryby.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I was at Da Clara with 3 friends tonight. I have already written several reviews about their amazing cuisine, so it doesn't come as a surprise that the food was once again delicious. What I would like to emphasize today is the outstanding service. There was a minor issue with our orders (I was given to understand it'd been a difficult day in the kitchen... so in my opinion who cares if sth minor goes wrong), one of my friends got upset and the waiter was really nice to him, very patient, and even gave us all desserts for free. To wrap up, great food and perfect customer-centric service (which is not so common in Prague, I would say). Thank you
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klenot mezi vršovickými restauracemi! Byla to naše druhá navštěva a podruhé jsme byli unešeni výbornými předkrmy, těstovinami a mořskými plody. K tomu dobré víno za rozumné ceny. Určitě se brzy vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nabízí realtivně malý počet jídel, ale za to z kvalitních a čerstvých surovin. Výborné mořské plody, maso, prostě cokoliv. Ceny jsou poměrně vysoké, u láhvového vína cena neodpovídala kvalitě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Da Clara is actually better than many restaurants in Italy. I have never been dissatisfied, not even slightly. I have just a remark: taking into account how delicious their focaccia dough is, why don't they start baking pizza as well?!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná malá italská restaurace. Personál je milý a pozorný, ale kvalita jídla dle mého neodpovídá ceně. Jídlo rozhodně není špatné, jen mi přišlo na tuto lokalitu značně předražené. Pečivo, které jsme dostali na stůl také nebylo úplně měkké. Byla nám tato restaurace doporučena, tak je možné že jsme jen měli smůlu. Dost nepraktické je také menu napsané na tabuli, takže si ho buď musíte vyfotit nebo stát uprostřed restaurace a zírat na něj :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý zážitek jako vždy, Osteria je asi naše nejoblíbenější restaurace v Praze – jídlo je úžasné, nikde, ani ve Středomoří, jsem nedostala tak bohaté špagety, včera linguine, s mořskými plody – při jídle na talíři na konci zbydou "potvory", nikoli těstoviny. Ještě předtím luxusní předkrm – mozzarella burrata s prosciuttem, teplé chlebíky s olivovým olejem zdarma a k tomu všemu strašně dobré italské Primitivo za velmi příjemnou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pro mě prostě nejoblíbenější restaurace. Jídlo je skvělý a prostředí parádní, takový skromný a člověk se zde cítí moc příjemně. Linguine s mořskými plody nemají konkurenci ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO