Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 304x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Osteria Da Clara

Přehled hodnocení
92% celkově
89% personál
84% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 215x
4 66x
3 19x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Možná za to můžou přehnaná očekávání, nicméně je potřeba zmínit několik věcí. Byl jsem zde pár let zpátky. Od té doby se ceny za tentýž produkt téměř zdvojnásobily. Jidlo není špatné, nicméně ani ničím speciální. Za ceny, které jsem tu zažil dříve bylo super, za nynější ceny bych si troufal říct, že se jedná spíše o horší průměr. Antipasti talíř - na něm suroviny v hodnotě pár korun, cena bezmála 3 stovky navíc s tím, že většina surovin ani nebyla tepelně upravena, pokrájené salámy a sýry, olivy, rajče, fazolky bez chuti, paštika průměr. Být to o stovku levnější, bral bych to. Špagety s mořskými plody - mořské plody sice čerstvé, nicméně některé větší slávky nebyly řádně dovařeny. Na hlavu vyšla cena večeře téměř na 700 korun a to jsme se nijak nerozšoupli. Kdyby aspoň jídlo bylo "wow" nic bych neřekl, bohužel i za nižší cenu by pořád šlo o průměrné jídlo. Co se týče prostředí, neškodilo by čas od času vzít prachovku a vymést pavučiny z dekorací u oken.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po asi roce jsme opět zavítali do oblíbené restaurace a jediná změna ku prospěchu restaurace je zrušení stálého jídelního lístku a nahražení ručně psaným menu na tabuli. Výborně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nás bohužel nenadchla. Jídlo a prostředí bylo sice skvělé, ale obsluha nic moc. Slečna, která nás obsluhovala se tvářila mile, ale chodila kolem nás a nevšimla si několikrát dopitého pití, zapomněla k jídlu přidat nůž a ještě jsme měli problém s uplatněním restu voucheru. (To byla sice i naše chyba, akorát bych očekávala lepší informovanost personálu. ) Čekací doba na jídlo byla dost dlouhá, ale v nabídce bylo výborné vínko, tak nám to vykompenzovalo:) Návštěvu rozhodně doporučuji, jídlo bylo čerstvé a skvěle dochucené. Ještě by to chtělo zapracovat na obsluze a budeme se rádi vracet:)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tak jsme dali na doporuceni kamarada a velmi vysoke hodnoceni na Restu, ale bohuzel jsme zazili velike zklamani. Jidlo prumerne, na ktere jsme cekali hodinu a pul, navic 3 hlavni jidla v osm hodin uz nebyla v nabice, pivo byll teple, vino nevyrazne a obsluha chaoticka. Mel jsem pocit, ze hlavni personal odjel na dovolenou a vypomahali brigadnici, ale toto mi bohuzel servirka nepotvrdila. Takze jiz nikdy vice...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše oblíbená restaurace, vždy milý a příjemný personál a vynikající autentická italská (toskánská) kuchyně. Velice rádi se pokaždé vracíme. Rezervace místa je nezbytná, jedná se o malý podnik s originální atmosférou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO