Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 304x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Osteria Da Clara

Restaurace Osteria Da Clara nabízí kvalitní italské pokrmy připravované z originálních a čerstvých surovin. Také zde naleznete širokou nabídku českých i světových vín.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Možná za to můžou přehnaná očekávání, nicméně je potřeba zmínit několik věcí. Byl jsem zde pár let zpátky. Od té doby se ceny za tentýž produkt téměř zdvojnásobily. Jidlo není špatné, nicméně ani ničím speciální. Za ceny, které jsem tu zažil dříve bylo super, za nynější ceny bych si troufal říct, že se jedná spíše o horší průměr. Antipasti talíř - na něm suroviny v hodnotě pár korun, cena bezmála 3 stovky navíc s tím, že většina surovin ani nebyla tepelně upravena, pokrájené salámy a sýry, olivy, rajče, fazolky bez chuti, paštika průměr. Být to o stovku levnější, bral bych to. Špagety s mořskými plody - mořské plody sice čerstvé, nicméně některé větší slávky nebyly řádně dovařeny. Na hlavu vyšla cena večeře téměř na 700 korun a to jsme se nijak nerozšoupli. Kdyby aspoň jídlo bylo "wow" nic bych neřekl, bohužel i za nižší cenu by pořád šlo o průměrné jídlo. Co se týče prostředí, neškodilo by čas od času vzít prachovku a vymést pavučiny z dekorací u oken.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po asi roce jsme opět zavítali do oblíbené restaurace a jediná změna ku prospěchu restaurace je zrušení stálého jídelního lístku a nahražení ručně psaným menu na tabuli. Výborně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO