Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 259x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Osteria Da Clara

Restaurace Osteria Da Clara nabízí kvalitní italské pokrmy připravované z originálních a čerstvých surovin. Také zde naleznete širokou nabídku českých i světových vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Asi stá návštěva v Osteria da Clara a znovu úžasný zážitek. Pokud chcete vzít blízké přátele na opravdu kulinářský zážitek doporučuji Osteria da Clara. Vybrat si můžete od skvělých polévek, přes pastu s čerstvými mořskými plody až po profesionálně připravené ryby.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I was at Da Clara with 3 friends tonight. I have already written several reviews about their amazing cuisine, so it doesn't come as a surprise that the food was once again delicious. What I would like to emphasize today is the outstanding service. There was a minor issue with our orders (I was given to understand it'd been a difficult day in the kitchen... so in my opinion who cares if sth minor goes wrong), one of my friends got upset and the waiter was really nice to him, very patient, and even gave us all desserts for free. To wrap up, great food and perfect customer-centric service (which is not so common in Prague, I would say). Thank you
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klenot mezi vršovickými restauracemi! Byla to naše druhá navštěva a podruhé jsme byli unešeni výbornými předkrmy, těstovinami a mořskými plody. K tomu dobré víno za rozumné ceny. Určitě se brzy vrátíme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO