Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 253x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Osteria Da Clara

Restaurace Osteria Da Clara nabízí kvalitní italské pokrmy připravované z originálních a čerstvých surovin. Také zde naleznete širokou nabídku českých i světových vín.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná malá italská restaurace. Personál je milý a pozorný, ale kvalita jídla dle mého neodpovídá ceně. Jídlo rozhodně není špatné, jen mi přišlo na tuto lokalitu značně předražené. Pečivo, které jsme dostali na stůl také nebylo úplně měkké. Byla nám tato restaurace doporučena, tak je možné že jsme jen měli smůlu. Dost nepraktické je také menu napsané na tabuli, takže si ho buď musíte vyfotit nebo stát uprostřed restaurace a zírat na něj :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý zážitek jako vždy, Osteria je asi naše nejoblíbenější restaurace v Praze – jídlo je úžasné, nikde, ani ve Středomoří, jsem nedostala tak bohaté špagety, včera linguine, s mořskými plody – při jídle na talíři na konci zbydou "potvory", nikoli těstoviny. Ještě předtím luxusní předkrm – mozzarella burrata s prosciuttem, teplé chlebíky s olivovým olejem zdarma a k tomu všemu strašně dobré italské Primitivo za velmi příjemnou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pro mě prostě nejoblíbenější restaurace. Jídlo je skvělý a prostředí parádní, takový skromný a člověk se zde cítí moc příjemně. Linguine s mořskými plody nemají konkurenci ;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO