4 fotky
Na mapě

Informace Oskar restaurant-klub-café

Podnik Oskar v sobě skrývá restauraci, klub, sushi bar a také kavárnu. Venkovní posezení je také nekuřáckou zimní zahradou.

Z původního nekuřáckého salónku vznikly kavárna a bistro, místo, kde budete moci snídat, svačit, obědvat, večeřet, třeba i v pozdních nočních hodinách. V restauraci samotné je příjemné prostředí s dobrým jídlem, pitím a kvalitním vínem pro posezení s rodinou, přáteli či obchodními partnery.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

Po predchozich dobrych zkusenostech jsme byly zklamani. Obsluha velmi pokulhavala, prestoze podnik nebyl zdaleka plny. Kdybychom se nehlasili o piti, sedeli bychom na suchu hned po prvnim vypitem drinku. Burger usel, ale rozhodne nedoporucuji davat si panenku, ktera nam byla doporucena obsluhou. Mala porce za velke penize. Naprosto nedochucene jidlo vcetne prilohy... Tentokrat opravdu palec dolu a velmi pochybuji, ze restauraci opet navstivime.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace