Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Osika Restaurant

Přehled hodnocení
94% celkově
96% personál
94% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu hezké, čisté a moderní prostředí. Obsluha, číšník Jarda, byl velice pozorný a komunikativní. Těstoviny a pizza byly skvělé. Rozhodne doporučuji, a těším se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu doporučuji! Prostředí: moderní, čisté, vkusné Personál: velmi ochotný, milý, vstřícný, stále k dispozici, zájem o hosty nepředstíraný Jídlo: naprosto fantastické, na talíři velice pěkně upravené, nesmírně jsme si pochutnali
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Osika jsme navštívili poprvé a byli jsme spokojeni... moderní, nové prostředí, milá a ochotná obsluha, hezky upravené a chutné jídlo. Menu je pestré, je z čeho vybírat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Už je to třetí restaurace na této adrese, kterou pamatuju. Osika mě velmi mile překvapila. Jídlo bylo dobré, víno taktéž. Kvalita servisu také obstojná, ceny mi přišly přiměřené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Klidná restaurace s ochotnou a milou obsluhou. Objednaná pizza byla až na křupavost vynikající. Míchané nápoje, domácí limonády spolu s tichou reprodukcí hudby dokonalé a tuto restauraci opětovně navštívím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili již po několikáté. Obsluha je moc milá a profesionální i v situacích, kdy je v restauraci shon. Jídlo naprosto luxusní! Klobouk dolů před šéfkuchařem. :) Sezení na zahrádce příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po dočasném nastěhování do oblasti Jarova pokračujeme v testování místní gastronomie a i druhý díl se více než vydařil. Restaurace ještě voní novotou, prostředí je moderní až trochu strohé, ale rozhodně příjemné, hezkým oživením zahrádky je vodní stěna. Oceňujeme, že celý prostor je nekuřácký, snad to jednou bude minimálně v Praze standard. Číšníci pozorní a ochotní. Králičí vývar skvělý: silný vývar s výbornými domácími nudlemi a velmi chutným králičím masem. Jako hlavní chod jsme měli dvoje různé těstoviny, oboje byly syté a moc dobré. Okurková limonáda osvěžující, Plzeň velmi dobře ošetřovaná. Rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vybírali jsme narychlo – podle webových stránek – a nespletli jsme se. Pokrmy opravdu tak pěkně naaranžované jako na fotkách a chutné (včetně řezů "Míša"); dobré víno, výborná káva. Obsluha hbitá, ochotná, příjemná, prostě dokonale profesionální. Interiér restaurace moderní, vkusný, decentní; plusem je i snadné parkování. Plánujeme brzký návrat.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO