Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Orlík - restaurant

Restaurace Orlík nabízí vždy čerstvá a denně připravovaná jídla podle vlastních receptů. Ze zásady nikdy nepoužívají polotovary, všechna jídla z nabídky jsou vždy čerstvě připravená na vaši objednávku. Nabízejí tu pokrmy z masa, nebo zeleniny i jídla z tzv. české kuchyně. K domácím polévkám servírují čerstvé domácí pečivo. Disponují sítí prověřených dodavatelů vyzrálého špičkového masa a čerstvých ryb. V případě nabídky čerstvých pstruhů se jedná o ryby z malých soukromých sádek s pitnou vodou. Pokud dáváte přednost hovězímu masu, nabídnou vám řadu bifteků a steaků, kde je možné objednat maso středně nebo málo propečené, nebo v případě vašeho přání i tatarský biftek připravený ze syrového masa hovězí svíčkové doplněného syrovým vejcem, topinkami a zeleninovou oblohou. Pokud jste milovníky piva, nabídno vám české pivo z Plzně čepované ze sudů, ve kterých pivo neztrácí barvu ani originální nahořklou chuť. Dále nabízejí i černé pivo s nezaměnitelnou karamelovou chutí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli s rodinou slavit 30 let od seznámení mých rodičů právě v restauraci Orlík. Atmosféra byla příjemná, jídlo výborné a obsluha velmi nadstandardní. Je až k nevíře, že v centru města si podnik může zachovat svého ducha a neproměnit se v předraženou restauraci pro turisty.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO