Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Originál Šenkovna

Přehled hodnocení
73% celkově
75% personál
78% prostředí
67% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Originál Šenkovna nabízí příjemné prostředí, restaurace je rozdělena na několik místností a "zimní zahrádku", je nekuřácká. Personál se o nás staral, na nic jsme nečekali, i když bych měla výhrady k mladší servírce, která nebyla příliš příjemná. Dršťková polévka se čtyřmi opečenými chleby by vydala na celé jídlo, byla výborná, mohla být méně zahuštěná, stejně jako guláš. Jídla dobrá, pivo výborné, svařák nešizený s množstvím koření (hřebíček, skořice). Myslím, že sem opět někdy zajdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Šenkovna má dobré pivo i umístění a je třeba k tomu tak i přistupovat. Jídlo působilo jako běžný standard v tomhle typu podniku. Slečna servírka byla ochotná a milá, ale bylo vidět, že ji ta práce moc nebaví.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato nová restaurace nás velmi mile překvapila. Je nekuřácká, pěkný nový interiér, zimní terasa... Výborné tankové pivo a hlavně moc dobré jídlo! Nejlepší žebra co jsme kdy jedli a burger byl taky výborný. Rozhodně doporučuji !
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Při příchodu do restaurace byl problém s rezervací, neb se "najednou nahrnulo hodně lidí". Nakonec se pro nás místo našlo. Ani následný vývoj nebyl moc příznivý: např. smažený sýr byl více méně syrový, bohužel:-(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nove otevrena restaurace me velice potesila. Prijemne prostredu doplnene rychlou a spolehlivou obsluhou. Jidlo i piti lze hodnotit velmi kladne. Navic vyber je velmi siroky.
Restaurace Originál Šenkovna Restaurace Originál Šenkovna

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO