Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Originál Šenkovna

Přehled hodnocení
79% celkově
85% personál
79% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 7x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na místě, kde dlouhá léta stávala typická sídlištní zakouřená hospoda, je dnes pěkná a vkusná restaurace, nabízející širokou škálu pokrmů a to jak formou denních menu tak v rámci výběru z jídelního lístku. Porce jsou poctivé a hlavně chutné. Presonál je velmi příjemný, ochotný a zdvořilý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Pivo bylo výborné, jídlo průměrné, personál vstřícný. Restaurace stojí určitě za návštěvu, jelikož v okolí moc rozumného není. O víkendech bývá živá muzika, což je celkem příjemná změna.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je zrekonstruována, velmi příjemné a nekuřácké prostředí v celé restauraci. Personál ochotný, milý a pozorný, jídlo bylo velmi dobré a rychle dodané. Yv
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Šenkovně se nám líbilo. Příjemné prostředí, ochotný personál. Výborné pivo, dobré víno. Nevyrovnaná dršťková polévka (dost zahuštěná, minule k ní bylo pět velkých topinek, tentokrát jen tři malé), výborné noky s kuřecím masem a liškovou omáčkou, dobrý burger Šenkovna (maso uvnitř krásně růžové, houska by mohla být propečenější, ale vydržela celou konzumaci až do konce bez rozpadnutí). Určitě se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Originál Šenkovna nabízí příjemné prostředí, restaurace je rozdělena na několik místností a "zimní zahrádku", je nekuřácká. Personál se o nás staral, na nic jsme nečekali, i když bych měla výhrady k mladší servírce, která nebyla příliš příjemná. Dršťková polévka se čtyřmi opečenými chleby by vydala na celé jídlo, byla výborná, mohla být méně zahuštěná, stejně jako guláš. Jídla dobrá, pivo výborné, svařák nešizený s množstvím koření (hřebíček, skořice). Myslím, že sem opět někdy zajdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Šenkovna má dobré pivo i umístění a je třeba k tomu tak i přistupovat. Jídlo působilo jako běžný standard v tomhle typu podniku. Slečna servírka byla ochotná a milá, ale bylo vidět, že ji ta práce moc nebaví.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO