Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Originál Šenkovna

Do Originál Šenkovny za pečenými žebírky a šťavnatými masy podávanými na prkénku. Na všem si pochutnáte v moderním, vzdušném interiéru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Pivo bylo výborné, jídlo průměrné, personál vstřícný. Restaurace stojí určitě za návštěvu, jelikož v okolí moc rozumného není. O víkendech bývá živá muzika, což je celkem příjemná změna.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je zrekonstruována, velmi příjemné a nekuřácké prostředí v celé restauraci. Personál ochotný, milý a pozorný, jídlo bylo velmi dobré a rychle dodané. Yv
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Šenkovně se nám líbilo. Příjemné prostředí, ochotný personál. Výborné pivo, dobré víno. Nevyrovnaná dršťková polévka (dost zahuštěná, minule k ní bylo pět velkých topinek, tentokrát jen tři malé), výborné noky s kuřecím masem a liškovou omáčkou, dobrý burger Šenkovna (maso uvnitř krásně růžové, houska by mohla být propečenější, ale vydržela celou konzumaci až do konce bez rozpadnutí). Určitě se rádi vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO